20 serialowych powrotów, które zobaczymy w kwietniu

"Westworld" (Fot. HBO)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Do 10 kwietniowych nowości serialowych dorzucamy jeszcze 20 powrotów. Nowe sezony w tym miesiącu zaczynają m.in. "Legion", "Westworld" i "Opowieść podręcznej".

"Legion" (sezon 2) - 5 kwietnia na kanale FOX

W 2. sezonie "Legionu", który startuje na polskim FOX-ie 5 kwietnia o godz. 22:00, czeka nas na początku roczny przeskok czasowy. To znaczy... nie wszystkich czeka. Bo o ile dla reszty świata minął rok, David Haller (Dan Stevens) który został porwany w finale 1. sezonu przez tajemniczą kulę, odczuł to zupełnie inaczej. Dla niego to była tylko chwila.

Przez ten czas, kiedy był nieobecny, w życiu jego przyjaciół wiele się zmieniło. Przede wszystkim, po jego porwaniu byli zmuszeni sprzymierzyć się z Clarkiem (Hamish Linklater) i Division 3, by wspólnie walczyć z nowym wrogiem. Tymczasem Amahl Farouk, czyli Shadow King, uciekł "gdzieś, gdzie jest ciepło" w ciele Olivera Birda (Jemaine Clemente). Ale już wiemy, że w 2. sezonie "Legionu" zobaczymy jego prawdziwą postać, a wcieli się w niego znany z "Homeland" Navid Negahban (tutaj możecie go zobaczyć na zdjęciu z serialu).

Czego powinniśmy się spodziewać po nowych odcinkach? Jak mówi Aubrey Plaza w materiale wideo poniżej, tego samego co rok temu, tylko "dziesięć razy bardziej". Na pewno nie będzie zwyczajnie ani konwencjonalnie, a kwestie chorób psychicznych i tego, co jest normalne, a co nie, wciąż będą bardzo istotne dla fabuły. Jeśli wierzyć zwiastunom, które mówią, że "nadchodzi koniec wszystkiego", 2. sezon "Legionu" będzie bardziej mroczny od pierwszego, a jednocześnie nie zabraknie w nim typowych dla serialu szaleństw, jak pojedynek taneczny z Oliverem w jednej z głównych ról.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA