Powrót "The Office"? John Krasinski ma fajny pomysł, jak mogłoby to wyglądać

"The Office" (Fot. NBC)

O możliwym powrocie "The Office" mówi się już od dawna, chętni są także aktorzy. Ale to wcale nie oznacza, że dostalibyśmy cały nowy sezon. Jak to możliwe?

Po spektakularnym sukcesie, jakim okazał się powrót "Roseanne", można się spodziewać, że amerykańskie telewizje zaczną jeszcze mocniej inwestować w pomysły reaktywowania seriali po latach. W przypadku "The Office" sprawa wydaje się bardzo bliska realizacji. Na tyle, że rodzi się pytanie nie tyle, czy sitcom wróci, ale kiedy i w jakiej postaci?

Według nieoficjalnych informacji NBC planuje powrót słynnej komedii już w przyszłym sezonie i choć na potwierdzenie wciąż czekamy, coraz głośniej o chęci wzięcia w tym udziału mówią aktorzy. Choćby John Krasinski, który w rozmowie z Indiewire po raz kolejny potwierdził, że z przyjemnością jeszcze raz zostałby Jimem, zastrzegając jednak, że serial skończył się w idealnym momencie.

- Nie sądzę, by ktokolwiek z serialu uważał, że nie zakończyliśmy go tak, jak chcieliśmy. Byliśmy jednymi z nielicznych szczęściarzy w telewizji, którzy skończyli serial wtedy, kiedy chcieli i tak, jak chcieli. Nie wiem więc, jak wypadłaby kontynuacja. Nie chcielibyśmy się powtarzać, żeby nie stracić entuzjazmu - powiedział Krasinski.

Aktor znalazł jednak świetne rozwiązanie, które idealnie pasowałoby w tej sytuacji. Nie trzeba przecież kontynuować serialu przez cały sezon, wystarczy odcinek świąteczny! Tak samo, jak zrobili przed laty twórcy brytyjskiego oryginału.

- Zawsze chciałem spróbować tego, co robią Brytyjczycy. Świąteczny odcinek w tym roku, a potem, za 2 albo 3 lata, zrobilibyśmy kolejny. Uwielbiam pomysł, by wrócić i sprawdzić, co wszyscy porabiają. Zrobiłbym to bez wahania - zapewnił John Krasinski.

Nam też taki koncept się bardzo podoba, choć nie jesteśmy przekonani, czy NBC byłoby zainteresowane krótkotrwałą inwestycją. Pozostaje jednak trzymać kciuki, by "The Office" i wszyscy jego bohaterowie w jakiejś formie do nas wrócili, bo to jedna z tych telewizyjnych ekip, która nawet po latach świetnie czuje się w swoim towarzystwie.

Dowodem może być choćby Angela Kinsey, która wraz z mężem, Joshem Snyderem, prowadzi na YouTube kulinarny program "Baking With Josh & Ange", do którego zdarzało jej się zapraszać kolegów z planu "The Office". Był chociażby Rainn Wilson, z którym wspólnie piekli wegańskie brownie, a także Jenna Fischer w odcinku ze świątecznymi ciasteczkami. Sami powiedzcie, czy nie są uroczy?

REKLAMA