Nowa Sabrina i jej Harvey są absolutnie uroczy. Mamy zdjęcie z serialu Netfliksa o nastoletniej czarownicy

"Sabrina, nastoletnia czarownica" (Fot. ABC)

0

Nowy serial o Sabrinie ma być znacznie mroczniejszy od poprzednika. Ale pierwsze zdjęcie głównej bohaterki i jej chłopaka to raczej morze słodkości niż zapowiedź horroru.

Roberto Aguirre-Sacasa‏, showrunner wciąż niezatytułowanego serialu Netfliksa o Sabrinie, nastoletniej czarownicy, podzielił się na Twitterze pierwszym zdjęciem z serialu - jeśli nie liczyć czarnego kocura - na którym znajdują się Kiernan Shipka jako Sabrina Spellman i Ross Lynch jako Harvey Kinkle. Pozostaje się tylko z nim zgodzić, że para wygląda absolutnie uroczo.

Serial, który oparty jest na komiksie "Chilling Adventures of Sabrina", ma już zamówienie od Netfliksa na dwa sezony. Poznamy w nich genezę i historię Sabriny Spellman, w której problemy dorastania będą mieszać się z horrorem, okultyzmem i czarami.

Oprócz słodkiej pary w serialu wystąpią Lucy Davis jako Hilda Spellman, Miranda Otto jako Zelda Spellman, Jaz Sinclair jako Rosalind, przyjaciółka Sabriny, Tati Gabrielle jako jej rywalka Prudence, Chance Perdomo jako jej kuzyn Ambrose, Bronson Pinchot jako George Hawthorne, Michelle Gomez jako Mary Wardell, a także Richard Coyle jako ojciec Blackwood, Najwyższy Kapłan Kościoła Nocy i dziekana Akademii Sztuk Nieznanych.

Daty premiery na razie nie znamy, serial nie ma też jeszcze tytułu.