Z zimą odchodzi smog, z wiosną przychodzi deszcz. Duński serial "The Rain" ma rewelacyjny polski teaser

"The Rain" (Fot. Netflix)

"Ze smogu pod rynnę" - tak Netflix nazwał polski teaser duńskiego serialu postapokaliptycznego "The Rain". I raz jeszcze trafił w dziesiątkę - sami zobaczcie.

"The Rain" to duński serial Netfliksa, który opowie postapokaliptyczną historię ze śmiercionośnym deszczem w roli głównej. Bohaterami będzie dwójka rodzeństwa, którym udało się przetrwać, gdy groźny wirus uśmiercił niemal całą populację Skandynawii. Sześć lat po zagładzie bohaterowie opuszczają swoją bezpieczną enklawę i dołączają do grupy innych ocalałych. Razem wyruszą w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów zniszczonej cywilizacji.

W nowej, pozbawionej zasad rzeczywistości młodzi ludzie muszą porzucić wspomnienia wygodnego życia i przyzwyczaić się do świata, w którym nie wiedzą komu ufać. Walcząc o przetrwanie, zaczynają rozumieć, że największe zagrożenie czai się w nich samych i odkrywają, że nawet po apokalipsie istnieje miłość i zazdrość, a problemy dojrzewania wcale nie zniknęły razem z dobrze znanym światem.

Twórcami "The Rain" są Jannik Tai Mosholt ("Borgen"), Esben Toft Jacobsen ("Wielki niedźwiedź") oraz Christian Potalivo ("Dicte"). W serialu występują m.in. Alba August ("Jordskott"), Mikkel Boe Følsgaard ("The Legacy"), Lucas Lynggaard Tønnesen ("Kobieta w klatce"), Lars Simonsen ("Most nad Sundem"), Iben Hjejle ("Dicte"), Angela Bundalovic ("Dark Horse"), Sonny Lindberg ("The Legacy") i Johannes Kuhnke ("Turysta").

Premiera "The Rain" 4 maja, a tymczasem możecie zobaczyć kolejny dowód na to, że Netflix ma w Polsce najlepszych speców od marketingu.

REKLAMA