Meryl Streep już jest na planie "Wielkich kłamstewek" - zobaczcie zdjęcie z 2. sezonu

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

Nicole Kidman wrzuciła na Instagram kadr z 2. sezonu "Wielkich kłamstewek", na którym widzimy ją w towarzystwie Meryl Streep - grającej w serialu matkę Perry'ego - i jej "ukochanych" chłopców.

Zdjęcia do 2. sezonu serialu Wielkie kłamstewka ruszyły w marcu. Pierwszą fotką z planu podzieliła się dwa tygodnie temu Laura Dern - serialowa Renata - a teraz mamy potwierdzenie, że z Meryl Streep też już przybyła na plan i zdążyła zagrać pierwszą scenę.

Oscarowa aktorka, która kiedyś pojawiła się w miniserialu HBO "Anioły w Ameryce", powraca do telewizji, aby zagrać Mary Louise Wright, matkę Perry'ego (Alexander Skarsgard). Kobieta przyjedzie do Monterey w trosce o dobro wnuków, jak również w poszukiwaniu odpowiedzi. Jak widać na poniższym zdjęciu, będzie spędzać czas nie tylko z wnukami, ale również ze swoją synową, Celeste (Nicole Kidman).

First day on the set with Meryl and “my” darling boys! #BigLittleLies

Post udostępniony przez Nicole Kidman (@nicolekidman)

W 2. sezonie "Wielkich kłamstewek" powrócą Nicole Kidman jako Celeste, Reese Witherspoon jako Madeline, Laura Dern jako Renata, Shailene Woodley jako Jane i Zoë Kravitz jako Bonnie, a wraz z nimi cała obsada drugoplanowa, w tym Adam Scott (Ed, mąż Madeline), James Tupper (Nathan, mąż Bonnie), Jeffrey Nordling (Gordon, mąż Renaty) i Iain Armitage (Ziggy).

2. sezon będzie składać się z 7 odcinków, z których wszystkie napisał David E. Kelley, opierając się na pomysłach Liane Moriarty, autorki książki. Reżyserować będzie Andrea Arnold ("American Honey"), a Jean-Marc Vallée będzie jednym z producentów. Premiery można się spodziewać w 2019 roku.

1. sezon serialu "Wielkie kłamstewka" jest dostępny w serwisie HBO GO.

REKLAMA