Serialowe hity i kity - nasze podsumowanie ostatnich dwóch tygodni

"Terror" (Fot. AMC)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

KIT TYGODNIA: Nuda zamiast niebezpieczeństwa w "The Dangerous Book for Boys"

The Dangerous Book for Boys

"The Dangerous Book for Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Gdyby Amazon nie ustawił wysoko oczekiwań widzów, to można by uznać tę skierowaną głównie dla młodych widzów propozycję za coś ze średniej serialowej półki. Dobrze obsadzona i mająca za sterami między innymi Bryana Cranstona produkcja zapowiadała się jednak na hit, konkurencję dla netfliksowej "Serii niefortunnych zdarzeń (ta sama data emisji) i wciągającą przygodę.

Tymczasem ostatnią rzeczą, jaką można powiedzieć o "The Dangerous Book for Boys", jest to, że wciąga. Można ewentualnie pochwalić niektóre efekty specjalne, scenografię czy Swoosie Kurtz w roli szalonej babci, ale cały serial zupełnie traci na znaczeniu z powodu braku ikry, przemyślanej historii i chociaż próby wyjścia poza fabularne schematy.

Towarzyszenie Wyattowi, który przy pomocy tytułowej książki, pozostawionej przez zmarłego ojca, ucieka od żałoby w wyobraźnię, ucząc się przy okazji, co w życiu ważne, nie zapewnia wystarczających wzruszeń, chwil śmiechu czy ważnych lekcji. Okazuje się raczej zmarnowaniem trzech godzin życia na produkcję wyjątkowo życia pozbawioną. [Kamila Czaja]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13