Będzie powrót "Dextera"? Oto, co mówi na ten temat Michael C. Hall

"Dexter" (Fot. Showtime)

0

Michael C. Hall jest teraz zajęty promowaniem swojego nowego serialu, "Safe". Ale gdyby nadarzyła się okazja powrotu do świata "Dextera", prawdopodobnie nie powiedziałby "nie".

Michael C. Hall wkrótce pojawi się na naszych ekranach w nowym serialowym thrillerze "Safe", który jest wspólnym dziełem Netfliksa i Canal+. Więcej o serialu, który teraz jest promowany na festiwalu w Cannes, przeczytacie tutaj. Przy okazji "Safe" aktor spotkał się z dziennikarzami i został zapytany o swoją najsłynniejszą rolę - Dextera Morgana.

I nie miał nic przeciwko tym pytaniom - żartował nawet, że "Dexter" pewnie znajdzie się w pierwszym akapicie jego nekrologu, a może nawet w pierwszym zdaniu. Jak powiedział, po zakończeniu swojego najsłynniejszego serialu w 2013 roku chciał pewne rzeczy w swoim życiu zmienić. Jego rola w "Safe" w niczym nie przypomina tej w "Dexterze". Czy w takim razie zgodziłby się, gdyby mógł powrócić do roli Dexa?

- Być może. Zważywszy na to, jak serial się skończył, istnieje możliwość, że znów odwiedzimy "Dextera". Musiałbym jednak usłyszeć pomysł, który by sprawił, że byłoby to warte zrobienia. Ale nigdy nie mówię nigdy - oznajmił aktor.

Innymi słowy, nowe odcinki "Dextera" jak najbardziej są możliwe i kto wie, czy za kilka lat nie staną się faktem. Michael C. Hall był co prawda zajęty przez ostatnie pięć lat (grał m.in. w "The Crown" i w teatrze), ale jeśli nie liczyć "Safe", nie ma w tej chwili żadnych większych zobowiązań. Pytanie brzmi, jak wygląda kwestia pomysłu na ewentualny powrót. W końcu mówimy o serialu, w którym pomysły skończyły się już na jakiś czas przed finałem.