Oto twarze rewolucji. June, Moira i Emily na zdjęciach z 2. sezonu "Opowieści podręcznej"

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

0

Co czeka bohaterki "Opowieści podręcznej" w 2. sezonie? Rewolucja przeciwko opresyjnemu systemowi czy koszmar przekraczający wszelkie granice? Zobaczcie serię nowych zdjęć.

"Opowieść podręcznej" wraca już za kilkanaście dni, a z tej okazji w magazynie "Entertainment Weekly" pojawiły się nowe zdjęcia promocyjne. Są na nich m.in. trzy bohaterki, z których każda rozpocznie 2. sezon w zupełnie innym miejscu.

Jak mogliśmy zobaczyć w zwiastunie, dawna Offred, a teraz już June (Elisabeth Moss), jest na wolności i zastanawia się, jaki powinien być jej następny krok. Moira (Samira Wiley) przebywa z kolei w Kanadzie, ale nie zapomniała koszmaru, jaki przeszła w Gileadzie.

Najgorsza jest sytuacja Emily (Alexis Bledel), która trafi do kolonii - miejsca, gdzie zsyła się bezpłodne kobiety i dysydentów, by oczyszczali ziemię z toksycznych odpadów. Bohaterka spotka tam Janine (Madeline Brewer), a po horrorze, jaki obydwie przeszły w poprzednim sezonie, tym razem ich los będzie jeszcze gorszy. Dość powiedzieć, że powietrze w koloniach jest tak trujące, że konie dostają tam maski przeciwgazowe, a kobiety nie.

Czy Emily przetrwa w takich warunkach, przekonamy się już wkrótce. Podwójna premiera 2. sezonu "Opowieści podręcznej" na ShowMaksie już 26 kwietnia, dzień po USA. Cały sezon ma liczyć 13 odcinków.

opowiescpodrecznej1

opowiescpodrecznej2

opowiescpodrecznej3

opowiescpodrecznej4

opowiescpodrecznej5

opowiescpodrecznej6

opowiescpodrecznej7

opowiescpodrecznej8