"Opowieść podręcznej" jeszcze bardziej koszmarna. Kobiety na szubienicach na zdjęciach z 2. sezonu

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

0

Było koszmarnie, a będzie jeszcze gorzej. Ciężarna kobieta na łańcuchu i podręczne na szubienicach - takie między innymi widoki szykuje "Opowieść podręcznej" w premierze 2. sezonie.

"Opowieść podręcznej" już za chwilę powraca z 2. sezonem, który, zgodnie z zapowiedziami Elisabeth Moss, ma być jeszcze mroczniejszy od pierwszego. Potwierdzają to nowe zdjęcia z jego premiery, na których widzimy szubienice pełne podręcznych czekających na egzekucję, ciężarną kobietę na łańcuchu, a także June w paru niekomfortowych sytuacjach.

Kiedy ostatnio widzieliśmy główną bohaterkę, została wpakowana do czarnej furgonetki i gdzieś wywieziona, a Nick (Max Minghel), szofer Waterfordów, z którym nawiązała bliższą relację, tajemniczo zasugerował, że nie powinna się bać. W zwiastunie 2. sezonu pokazano ciąg dalszy: bohaterka siedziała w furgonetce i pytała: "Czy tak wygląda wolność? Co się stanie, kiedy stąd wyjdę? Pewnie nie da się stąd wyjść. Gilead jest w tobie".

Nie wiemy, jak i kiedy podręczna Waterfordów wydostanie się na wolność, ale mamy oficjalny opis sezonu od Hulu: 2. sezon "Opowieści podręcznej" będzie ukształtowany przez ciążę June i jej trwającą walkę, by uwolnić swoje przyszłe dziecko od dystopijnych horrorów Gileadu. "Gilead jest w tobie" to ulubione powiedzenie Ciotki Lydii. W 2. sezonie June i wszystkie inne postacie będą walczyć przeciwko - bądź podlegać - tej mrocznej prawdzie.

Serial powróci w USA w środę, 25 kwietnia, a w Polsce dzień później na platformie ShowMax. Premiera będzie podwójna, a kolejne odcinki - łącznie cały sezon ma liczyć 13 odcinków - będą wypuszczane co tydzień.

handmaids-tale01

handmaids-tale02

handmaids-tale03

handmaids-tale04

handmaids-tale05

handmaids-tale06

handmaids-tale07