7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Teoria wielkiego podrywu" (Fot. CBS)

0

"Tu i teraz" skasowane przez HBO. Znamy rodziców Amy z "The Big Bang Theory". Powstanie serial animowany w świecie "Szybkich i wściekłych". A poza tym "Riverdale", Animal Kingdom" i nie tylko.

1. HBO kasuje "Tu i teraz". Nowy serial Alana Balla nie wróci z 2. sezonem. "Tu i teraz" okazało się klapą, zbierając kiepskie recenzję i przyciągając przed ekrany mało widzów - finał sezonu i serialu obejrzało tylko 382 tys. widzów.

2. Kathy Bates i Teller rodzicami Amy z "The Big Bang Theory". Wesele Amy i Sheldona zbliża się wielkimi krokami (tutaj znajdziecie listę gości), a już dziś ujawniono, że Kathy Bates i Teller (połowa duetu Penn & Teller) pojawią się na nim jako rodzice panny młodej.

3. Netflix zrobi animowanych "Szybkich i wściekłych". Seria filmów akcji trafi na mały ekran jako skierowany do młodszej widowni serial animowany. Jego głównym bohaterem będzie Tony Toretto, nastoletni kuzyn Doma. Vin Diesel jest wśród producentów serialu.

fastandfurious

4. Forest Whitaker będzie mafijnym bossem. Aktor zagra główną rolę w "Godfather of Harlem" - nowym serialu stacji Epix. Whitaker wcieli się w gangstera Bumpy'ego Johnsona, który po wyjściu z więzienia po 10 latach odkrywa, że jego dzielnicą rządzi włoska mafia. Łączy więc siły z Malcolmem X, by odzyskać kontrolę nad ulicami. Akcja serialu będzie się rozgrywać w latach 60. i zostanie oparta na prawdziwych wydarzeniach. Za scenariusz odpowiadają twórcy "Narcos".

5. William Baldwin w serialu "Noc oczyszczenia". Aktor znany m.in. z "Plotkary" dostał powracającą rolę w serialowej wersji "Nocy oczyszczenia". Baldwin zagra Dona Rykera, partnera w firmie inwestycyjnej, który ma swoje sekrety.

6. Usunięty klip z musicalowego odcinka "Riverdale". Zobaczcie pełną wersję sceny z udziałem Cheryl (Madelaine Petsch) i Toni (Vanessa Morgan).

7. Nowy zwiastun i plakat 3. sezonu "Animal Kingdom". Serial wraca w USA 29 maja.

animalkingdom-plakat