W "Westworld" szykuje się ważne spotkanie. Zobaczcie zdjęcia z "Reunion" - 2. odcinka 2. sezonu

"Westworld" (Fot. HBO)

W sieci pojawiło się kilka nowych zdjęć z kolejnego odcinka 2. sezonu "Westworld". Jedno z nich jest szczególnie interesujące, bo zapowiada spotkanie dwójki bardzo istotnych postaci.

2. sezon "Westworld" wystartował jednocześnie z kilkoma wątkami i wygląda na to, że nie będziemy musieli długo czekać na ich przecięcie. Dojdzie do niego bowiem już w 2. odcinku zatytułowanym "Reunion", w którym oko w oko staną ze sobą Dolores (Evan Rachel Wood) i Maeve (Thandie Newton).

Te dwie bohaterki spotykały się już przelotnie w 1. sezonie, ale wówczas były jeszcze tylko posłusznymi hostami wypełniającymi nakreślone scenariusze. Teraz sprawy wyglądają zgoła inaczej, bo obydwie uzyskały świadomość i realizują swoje własne cele. O ile jednak Dolores przewodzi buntowi maszyn przeciwko ludziom w parku, Maeve skupia się tylko na poszukiwaniach córki. Czy to oznacza, że kobiety staną po dwóch stronach barykady, czy może jednak zostaną sojuszniczkami?

Mądrzejsi powinniśmy być już po najbliższym odcinku, w którym zobaczymy także Dolores w zupełnie innym niż dotychczasowe, eleganckim wydaniu. Nie zabraknie także Williama (Ed Harris) i Teddy'ego (James Marsden). Co jeszcze czeka nas w najbliższych tygodniach, możecie sprawdzić w zapowiedzi kolejnych odcinków. A jeśli macie problemy z rozróżnieniem poszczególnych linii czasowych, polecamy naszą recenzję premiery.

westworld1

westworld2

westworld3

westworld4

Nowe odcinki 2. sezonu "Westworld" co poniedziałek o godz. 3:00 i 20:10 w HBO, a także od rana w HBO GO.

REKLAMA