Załoga "Star Trek: Discovery" znów na pokładzie. Oto, jakie atrakcje będą w 2. sezonie

"Star Trek: Discovery" (Fot. CBS)

Prace na planie 2. sezonu "Star Trek: Discovery" już się rozpoczęły. Zobaczcie wideo zza kulis, ujawniające kilka ciekawych informacji na temat nowych odcinków.

Zdjęcia do 2. sezonu "Star Trek: Discovery" ruszyły w zeszłym tygodniu, a jego premierowy odcinek reżyseruje osobiście współtwórca i producent wykonawczy serialu - Alex Kurtzman.

startrekddiscovery

Czego dokładnie spodziewać się po nowych odcinkach, jeszcze nie wiemy, choć pojawiło się już kilka informacji, jak choćby to, że na pewno zobaczymy w nich Spocka, a w rolę kapitana Christophera Pike'a wcieli się Anson Mount. Rzut oka za kulisy pozwala stwierdzić, że nie będą to jedyne atrakcje dla fanów klasycznego "Star Treka".

Wideo zawiera nie tylko ujęcia z planu, ale też znajome głosy. Słychać tam Leonarda Nimoya i Jeffreya Huntera, czyli oczywiście Spocka i Pike'a z "The Original Series", co tylko potwierdza, że nowy sezon będzie bardzo bliski pierwszemu serialowi. Fani uniwersum z pewnością wypatrzyli też szkice koncepcyjne z mundurami noszonymi przez załogę U.S.S. Enterprise.

startrekdiscovery1

Premiery 2. sezonu należy się spodziewać w przyszłym roku. Dotychczasowe odcinki są dostępne na Netfliksie.

REKLAMA