Jest pierwsze ślubne zdjęcie z "The Big Bang Theory" - Sheldon, Amy i jej rodzice!

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

Kathy Bates i Teller zadebiutują w finale 11. sezonu "The Big Bang Theory" jako rodzice Amy. Zobaczcie ich na zdjęciu z parą młodą - jest też suknia ślubna, jakiej nie miał jeszcze nikt.

10 maja telewizja CBS pokaże finał 11. sezonu "The Big Bang Theory", a w nim wesele Sheldona Coopera (Jim Parsons) i Amy Farrah Fawler (Mayim Bialik). Jak donosi Entertainment Weekly, nie obędzie się bez przeszkód po drodze. Jeden z twórców serialu, Steve Holland, obiecuje, że będą one zabawne i dalekie od tego, czego byśmy się spodziewali.

Lista gości weselnych robi wrażenie, choćby dlatego, że znajduje się na niej Mark Hamill, czyli Luke Skywalker z "Gwiezdnych wojen" we własnej osobie. Ponadto wiemy, że powróci Laurie Metcalf w roli mamy Sheldona i Courtney Henggeler jako jego siostra, Missy. Poznamy także dorosłą wersję jego starszego brata, Georgie'ego (Jerry O'Connell).

Z kolei po stronie rodziny Amy pojawią się Kathy Bates i Teller (połowa duetu Penn & Teller), którzy zagrają jej rodziców. To właśnie ich możecie zobaczyć na pierwszym zdjęciu z weselnego finału. Wiemy też już na pewno, że panna młoda wystąpi w sukni, która tak bardzo przeraziła Penny i Bernadette, za to zachwyciła jej przyszłego męża.

tbbt-wesele578

REKLAMA