Alicia Silverstone jako imprezowa mamuśka z lat 70. "American Woman" - zwiastun nowego komediodramatu

"American Woman" (Fot. Paramount Network)

Alicia Silverstone pojawi się w czerwcu na małym ekranie w roli samotnej matki z lat 70., gotowej do podboju świata. Zobaczcie zwiastun "American Woman" - nowości od Paramount Network.

Spike TV w tym roku zamienił się w Paramount Network, co oznacza wysyp ciekawych projektów serialowych. Zimą zadebiutował "Waco", a latem pojawi się "Yellowstone" z Kevinem Costnerem oraz "American Woman" z Alicią Silverstone. Dawna gwiazda "Clueless" zagra Bonnie, kobietę mieszkającą w latach 70. w Beverly Hills, która odkrywa, że mąż (James Tupper) ją zdradza. Zaczyna więc radzić sobie sama, a nie jest to takie proste, bo nie dość że wychowuje dwie córki, to jeszcze musi odkryć, czego tak naprawdę chce od życia.

Odkrywanie siebie w tym przypadku oznacza nie tylko szukanie pracy w czasach, kiedy kobiety nie mogły robić wszystkiego, ale także szalone imprezy w Los Angeles, seks, narkotyki i różnego rodzaju eksperymenty. Bonnie rzuci się w wir tego wszystkiego wraz z dwiema przyjaciółkami, Kathleen (Mena Suvari) i Dianą (Jennifer Bartels).

"American Woman" jest oparty na wspomnieniach Kyle Richards, znanej z "Real Housewives of Beverly Hills". Projekt został zamówiony dwa lata temu przez TV Land i w międzyczasie zmienił stacje. Premiera jest zaplanowana na 7 czerwca.

REKLAMA