FOX zaprezentował ramówkę na sezon 2018/2019. "9-1-1" i "The Resident" wracają już jesienią

"9-1-1" (Fot. FOX)

FOX dokonał najbardziej bolesnych cięć w ramówce, ale to nie znaczy, że będzie dużo nowości. Jesienią debiutują tylko dwie nowe komedie, wrócą za to tytuły, które były hitami tego sezonu.

Wczoraj swoją nową ramówkę prezentowało NBC, a dziś poznaliśmy plan amerykańskiego FOX-a na jesień 2018 roku. Przetasowań nie brakuje, ale nowości na razie zadebiutują tylko dwie - komedie "The Cool Kids" i "Rel".

Jesienią powrócą dwa seriale, które dobrze sobie poradziły w tym roku w midseason - "9-1-1" i "The Resident". Oba będą pokazywane w poniedziałki, podczas gdy "The Gifted" zostało przeniesione na wtorki, razem z "Zabójczą bronią" z Seannem Williamem Scottem, który zastąpił Clayne'a Crawforda w jednej z głównych ról. Środa pozostaje bez zmian, natomiast czwartku nie ma w rozpisce, bo nie będzie wtedy seriali, tylko mecze futbolowe.

W piątkowej ramówce znalazł się "Last Man Standing", który FOX przejął rok po tym, jak skasowało go ABC. Co ciekawe, serial będzie pokazywany dokładnie w tym samym slocie co w ABC, a tuż po nim FOX będzie emitować "The Cool Kids", kręcony wieloma kamerami sitcom, którego bohaterami będą mieszkańcy domu spokojnej starości. Niedziela tradycyjnie należeć będzie do seriali animowanych, po których będzie emitowany nowy sitcom "Rel".

2. sezon "The Orville" zadebiutuje w niedzielę 30 grudnia, a następnie powróci do czwartkowej ramówki. Finałowy sezon "Gotham" pojawi się dopiero w midseason. Oprócz tej dwójki na midseason przeniesiono dwie nowości - dramat prawniczy "Proven Innocent" i wampirzy serial "The Passage" z Markiem-Paulem Gosselaarem. Nie wiadomo w tym momencie, jakie będą dalsze losy "Ghosted" i "LA to Vegas" - na razie nie ma ani zamówienia ani wiadomości o skasowaniu.

Seriale, które FOX skasował bądź zakończył w tym sezonie, to: "Brooklyn Nine-Nine" (który przenosi się do NBC), "The Exorcist", "The Last Man on Earth", "Lucifer", "The Mick", "New Girl" i "Shots Fired". Opisy i zwiastuny wszystkich nowości pojawią się wkrótce.

Poniedziałek
20:00 - "The Resident"
21:00 - "9-1-1"

Wtorek
20:00 - "The Gifted"
21:00 - "Lethal Weapon"

Środa
20:00 - "Empire"
21:00 - "Star"

Piątek
20:00 - "Last Man Standing"
20:30 - "The Cool Kids" (nowość)

Niedziela
20:00 - "The Simpsons"
20:30 - "Bob's Burgers"
21:00 - "Family Guy"
21:30 - "Rel" (nowość)

REKLAMA