Co powiedziała Sheldonowi jego babcia? Oto wycięta wiadomość z finału 11. sezonu "The Big Bang Theory"

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

0

Wśród scen wyciętych z finału 11. sezonu "The Big Bang Theory" pojawiło się także nagranie z życzeniami dla Sheldona od jego babci. Posłuchajcie, co miała do powiedzenia Meemaw.

Ślub Amy z Sheldonem, który zobaczyliśmy w finale 11. sezonu "The Big Bang Theory", był tak wypakowany atrakcjami, że dla niektórych scen zwyczajnie zabrakło miejsca. Kłócilibyśmy się wprawdzie, czy twórcy aby na pewno dokonali przy tych cięciach najlepszych wyborów, ale zostawmy to już. Fakty są takie, że dostaliśmy bardzo dobry odcinek, który mógłby być jeszcze lepszy, gdyby znalazło się w nim miejsce na prezent od Stephena Hawkinga i babcię Sheldona.

Ta druga, znana oczywiście jako Meemaw, nie pojawiła się na weselu, co twórcy wytłumaczyli faktem, że ma już ponad 90 lat i nie za bardzo może podróżować. Grająca ją w w serialu "Young Sheldon" Annie Potts nagrała jednak krótką wiadomość głosową, która ostatecznie nie trafiła do odcinka, ale możecie ją odsłuchać poniżej.

Zdecydowanie nie są to typowe życzenia ślubne, za to jak najbardziej pasują do babci Sheldona, która zwykła nazywać swojego wnuka "Moonpie". W uroczej wiadomości stwierdza w swoim stylu, że choć brała już udział w kilku ślubach jego brata i siostry, przegapiła jedyny, o którym myśli, że zakończy się szczęśliwym związkiem. My też tak sądzimy.