Poznajcie nowe seriale FOX-a - zwiastuny i zdjęcia

"Proven Innocent" (Fot. FOX)

1 2 3 4 5

W ramówce FOX-a na sezon 2018/2019 są tylko cztery nowości - dwa sitcomy, wampirzy dramat "The Passage" i prawniczy serial "Proven Innocent". Do tego dochodzi m.in. powrót "Last Man Standing", przejętego od ABC.

"Rel"

rel0567

Kręcony wieloma kamerami sitcom, którego współtwórcą i głównym bohaterem jest Lil Rel Howery. Aktor znany z "Get Out" i "The Carmichael Show" wciela się tutaj w przerysowaną wersję samego siebie - kochającego męża i ojca z Chicago, który pewnego razu dowiaduje się, że jego żona ma romans. I to nie byle jaki romans - bo z jego własnym fryzjerem. Według Rela to prawdziwa tragedia, bo dobrego fryzjera jeszcze trudniej znaleźć niż dobrą żonę.

Ponieważ barbershop jest głównym miejscem sąsiedzkich plotek, Rel szybko się orientuje, że szczegóły z jego życia prywatnego znają wszyscy, włącznie z pastorem (którego również gra Howery). Na szczęście nasz bohater może liczyć na wsparcie przyjaciółki Brittany (Jess 'Hilarious' Moore, "Wild ’N Out"), brata, który właśnie wyszedł z więzienia (Jordan L. Jones, "Wisdom of the Crowd"), i taty (Sinbad, "The Sinbad Show"), który jeszcze bardziej przeżywa problemy z fryzjerem niż sam Rel. Po tym jak dzieciaki Rela zamieszkują w Cleveland ze swoją mamą, on zabiera się za odbudowywanie swojego życia, szukanie nowej miłości i oczywiście nowego fryzjera.

Serial piszą Lil Rel Howery, Kevin Barnett i Josh Rabinowitz, a wśród producentów znajduje się także Jerrod Carmichael. Premiera jesienią - serial będzie emitowany w niedziele po komediach animowanych.

1 2 3 4 5
REKLAMA