10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ostre przedmioty" (Fot. HBO)

"Ostre przedmioty" w lipcu w HBO. "Syrena" z zamówieniem na 2. sezon. Gillian Anderson o tym, dlaczego FOX nie zamówił więcej "Z Archiwum X". A oprócz tego "Dynastia", "Lucyfer" i nie tylko.

1. "Ostre przedmioty" w lipcu w HBO. Miniserial "Ostre przedmioty" z Amy Adams wystartuje w niedzielę 8 lipca w HBO.

2. "Syrena" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja Freeform zamówiła 2. sezon "Syreny", składający się z 16 odcinków.

3. Nicollette Sheridan w stałej obsadzie "Dynastii". Nicollette Sheridan, czyli serialowa Alexis, od 2. sezonu będzie w stałej obsadzie "Dynastii".

4. "Agenci T.A.R.C.Z.Y." wrócą dopiero latem 2019 roku. Serialu Marvela nie ma w jesiennej ramówce ABC i w wiosennej też go nie będzie. "Agenci T.A.R.C.Z.Y." wrócą dopiero latem 2019 roku ze skróconym (13 odcinków) 6. sezonem.

5. "Lucyfer" z wyższą oglądalnością w finale. Za nami finał 3. sezonu "Lucyfera" i prawdopodobnie finał całego serialu. Oglądalność była najwyższa od pięciu tygodni, ale wciąż niska: 3,23 mln/0,8.

6. Gillian Anderson o tym, dlaczego FOX nie zamówił więcej "Z Archiwum X". Michael Ausiello z TVLine wrzucił na Twitter newsa zatytułowanego: "FOX nie ma planów na 12. sezon 'Z Archiwum X' po odejściu Gillian Anderson". Co aktorka skomentowała: "Cóż, Michael, prawda jest taka, że po odejściu 77% widowni".

7. Max Greenfield w nowej komedii CBS. Max Greenfield przejął po Joshu Lawsonie główną rolę w sitcomie CBS "The Neighborhood". Zagra "najmilszego faceta z Midwestu", który przenosi się z rodziną do Los Angeles, gdzie ludzie są zupełnie inni.

8. Będą crossovery "Chirurgów" i "Station 19". Szefowa ABC zasugerowała, że w przyszłym sezonie możemy się spodziewać więcej spotkań strażaków z chirurgami z Seattle.

9. Szefowa ABC o skasowaniu "Designated Survivor". Niska oglądalność była tylko jedną z przyczyn, dla których skasowano "Designated Survivor". Szefowa ABC powiedziała, że stacja miała większy problem z kierunkiem, w jakim zmierzała fabuła.

10. Benedict Cumberbatch o równych płacach dla kobiet. "Odrzucę rolę, jeśli kobieta, z którą będę razem grać, nie dostanie tyle samo pieniędzy co ja" - powiedział Benedict Cumberbatch w rozmowie z "Radio Timesem". Jego zdaniem to jedyny sposób na to, żeby coś się zmieniło w kwestii nierówności płac.

REKLAMA