Jest ramówka ABC na sezon 2018/2019. Stacja stawia na "Roseanne", która wróci już jesienią

"Roseanne" (Fot. ABC)

Najwięcej przetasowań i nowości, a także "Roseanne" zajmująca ważne miejsce w jesiennej ramówce. Tak prezentuje się rozkład jazdy telewizji ABC na przyszły sezon.

Po ramówkach NBC i FOX-a przyszedł czas na ABC. A tam jak zwykle sporo zmian i więcej nowości, niż ma którakolwiek inna stacja Wielkiej Czwórki (przy czym te, które zapowiadają się najlepiej, zostały przeniesione na midseaon).

Poniedziałek pozostaje bez zmian, ale już we wtorkowej ramówce mamy przetasowania. Przede wszystkim ABC stawia na "Roseanne", która ma wspomóc nowy serial komediowy "The Kids Are Alright", a także "Black-ish" i "Splitting Up Together". Po bloku komediowym emitowany będzie serial "The Rookie", w którym Rick Castle Nathan Fillion wreszcie zostanie policjantem. Środa w dużej mierze bez zmian - do sprawdzonych komedii dołączy "Single Parents", a także dramat "A Million Little Things".

Czwartki nadal należeć będą do ShondaLandu, przy czym "Sposób na morderstwo" zastąpi strażacki spin-off "Chirurgów", "Station 19". Na piątek przeniesiono dwie komedie - "Fresh Off the Boat" i "Speechless". Będą one walczyć z "Last Man Standing", serialem, który przejął FOX rok po tym, jak skasowało go ABC. W niedzielnej ramówce ABC tym razem w ogóle nie ma seriali.

Jesienią nie wrócą "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", którzy dostali zamówienie na krótszy sezon i zostali przeniesieni na midseason. W środku sezonu powróci także prawniczy serial "For the People" oraz będą mieć premierę aż cztery nowości: "The Fix", "Grand Hotel", "Schooled" i "Whiskey Cavalier".

Seriale, które zostały zakończone bądź skasowane w tym sezonie to: "Alex Inc.", "The Crossing", "Deception", "Designated Survivor", "Kevin (Probably) Saves the World", "Marvel’s Inhumans", "The Mayor", "The Middle", "Once Upon a Time", "Quantico", "Scandal" i "Ten Days in the Valley".

Poniedziałek
20:00 - "Dancing with the Stars"
22:00 - "The Good Doctor"

Wtorek
20:00 - "Roseanne"
20:30 - "The Kids Are Alright" (nowość)
21:00 - "Black-ish"
21:30 - "Splitting Up Together"
22:00 - "The Rookie" (nowość)

Środa
20:00 - "The Goldbergs"
20:30 - "American Housewife"
21:00 - "Modern Family"
21:30 - "Single Parents" (nowość)
22:00 - "A Million Little Things" (nowość)

Czwartek
20:00 - "Grey's Anatomy"
21:00 - "Station 19"
22:00 - "How To Get Away With Murder"

Piątek
20:00 - "Fresh Off the Boat"
20:30 - "Speechless"

Niedziela
20:00 - "Dancing with the Stars: Juniors"
21:00 - "Shark Tank"
22:00 - "The Alec Baldwin Show"

REKLAMA