W "Westworld" pora na samurajów. Shogun World na zdjęciach z 5. odcinka 2. sezonu

"Westworld" (Fot. HBO)

Zupełnie nowi bohaterowie i starzy znajomi w nowych wcieleniach, a to wszystko w krainie gejsz i samurajów. Zobaczcie zdjęcia z nowego odcinka "Westworld".

"Akane No Mai", 5. odcinek 2. sezonu "Westworld", zabierze nas w końcu do długo wyczekiwanego Shogun World - parku wzorowanego na feudalnej Japonii. W zapowiedzi widzieliśmy już urywki tego, co czeka tam Maeve (Thandie Newton) i jej kompanię, a teraz możemy się wszystkiemu przyjrzeć bliżej na serii opublikowanych przez HBO zdjęć.

Największą atrakcją na nich są nowe postaci - Musashi i Akane - grani przez Hiroyukiego Sanadę ("Lost", "Wolverine") i Rinko Kikuchi ("Pacific Rim"). Nie wiemy, jaka będzie ich rola w odcinku, ale z pewnością w jakiś sposób połączy się to z historią szukającej córki Maeve. Ją z kolei widzimy w tradycyjnym japońskim stroju, podobnie jak Hectora (Rodrigo Santoro), czego nie można powiedzieć o skrępowanej Armistice (Ingrid Bolsø Berdal).

Na Shogun World świat się jednak nie kończy, czego dowodem Dolores (Evan Rachel Wood) i Teddy (James Marsden). Co ma w planach przywódczyni zbuntowanych hostów, dowiemy się już w najbliższy poniedziałek, gdy odcinek pojawi się w HBO i HBO GO.

westworld1

westworld2

westworld3

westworld4

westworld5

westworld6

westworld7

REKLAMA