6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Vera" (Fot. ITV)

HBO kompletuje obsadę "Watchmen". Ekipa "Arrested Development" opowiada o nieprzyjemnym zachowaniu Jeffreya Tambora. Teaser 2. sezonu serialu "Krypton". A oprócz tego "Vera" i inne seriale.

1. HBO kompletuje obsadę "Watchmen". Pierwsze osoby, które dostały role w "Watchmen", to: Regina King ("Pozostawieni"), Don Johnson ("Seria niefortunnych zdarzeń"), Louis Gossett Jr. ("Roots"), Tim Blake Nelson ("Unbreakable Kimmy Schmidt"), Adelaide Clemens ("Rectify") i Andrew Howard ("Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D."). Szczegóły dotyczące postaci na razie trzymane są w tajemnicy, ale wiadomo, że serial nie będzie adaptacją komiksu.

2. Obsada "Arrested Development" o nieprzyjemnym zachowaniu Jeffreya Tambora. Aktorzy z "Arrested Development" w wywiadzie dla "New York Timesa" potwierdzili, że Jeffrey Tambor jest niełatwym człowiekiem. Jessica Walter powiedziała, że molestowania seksualnego na planie nigdy nie było, ale jednocześnie ze łzami przyznała, że przez 60 lat nikt nigdzie na nią tak nie nawrzeszczał jak Tambor. Aktorka stwierdziła, że potem ją przepraszał i że będzie musiała mu wybaczyć. Fragmentu wywiadu możecie posłuchać poniżej.

3. Ryan Guzman w obsadzie "9-1-1". Ryan Guzman wcieli się w strażaka w 2. sezonie "9-1-1". Aktor dołączy do stałej obsady.

4. Teaser 2. sezonu serialu "Krypton". Powrót zaplanowany jest na 2019 rok.

5. John Malkovich zagra Herkulesa Poirota w "The ABC Murders". John Malkovich zagra słynnego detektywa w kolejnej trzyczęściowej adaptacji BBC - "The ABC Murders", które w Polsce znamy jako "A.B.C.". W obsadzie znajdują się także Rupert Grint (jako inspektor Crome) oraz Andrew Buchan, Eamon Farren i Tara Fitzgerald.

6. "Vera" powróci z nowymi śledztwami. Brytyjski serial oficjalnie dostał zamówienie na 9. sezon.

REKLAMA