7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Ranch" (Fot. Netflix)

"Baskets" z zamówieniem na 4. sezon. "Code Black" skasowane. Panowie z "Arrested Development" przepraszają za swoje zachowanie. A oprócz tego "Odpowiednik", "The Ranch" i nie tylko.

1. "Baskets" powróci z nowym sezonem. Telewizja FX zamówiła 4. sezon serialu "Baskets".

2. Zachary Levi w 2. sezonie "The Marvelous Mrs. Maisel". Dawny Chuck dostał rolę powracającą w "The Marvelous Mrs. Maisel". Zobaczymy go w 2. sezonie w roli doktora z Manhattanu.

3. "Code Black" skasowane. Nie będzie 4. sezonu "Code Black", serial zakończy się po emitowanym obecne 3. sezonie.

4.James Cromwell pojawi się w serialu "Odpowiednik". James Cromwell dostał rolę powracającą w 2. sezonie "Odpowiednika". Zagra Yanka, enigmatycznego strażnika Echo, miejsca, gdzie przetrzymywany jest Howard (J.K. Simmons).

5. Netflix wart więcej niż Disney. Wartość rynkowa Netfliksa w tym tygodniu wzrosła do 152,6 mld dolarów, co oznacza, że streamingowy gigant przebił Disneya, wartego obecnie 151,8 mld dolarów.

6. Netflix zapowiada 5. część "The Ranch". Serial wraca 15 czerwca, przed nami ostatnie odcinki z Dannym Mastersonem.

7. Panowie z "Arrested Development" przepraszają, Netflix odwołuje wywiady. Po wywiadzie dla "New York Timesa", w którym męska ekipa "Arrested Development" broniła Jeffreya Tambora, Netflix odwołał wywiady w Londynie. Jason Bateman, David Cross i Tony Hale przeprosili za to, że zbagatelizowali odczucia Jessiki Walter, w stosunku do której Tambor miał być szczególnie nieprzyjemny.

REKLAMA