Nasze podsumowanie tygodnia - znowu same hity!

"Westworld" (Fot. HBO)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

HIT TYGODNIA: Kolejny majowy ślub - Jake & Amy

"Brooklyn 9-9" (Fot. FOX)

"Brooklyn 9-9" (Fot. FOX)

"Brooklyn 9-9" powróci w przyszłym roku dzięki NBC i bardzo się z tego cieszę, bo finał 5. sezonu zostawił nas przynajmniej z dwoma zaczętymi wątkami - potencjalnego romansu Rosy Diaz z Alicią, graną przez Ginę Rodriguez, i dalszej kariery kapitana Holta, który dostał maila, ale nie wiemy, co w nim jest. To dwa dobre powody, żeby serial kontynuować, ale gdyby wszystko zakończyło się ślubem Jake'a i Amy, pewnie też bym bardzo nie płakała.

Bo to był absolutnie uroczy ślub, z momentami totalnie głupiutkimi i szalenie romantycznymi - taki, który zawierał w sobie to, co jest najlepsze w "Brooklyn 9-9". Raz jeszcze przekonaliśmy się, że wszędzie tam, gdzie pojawia się ta ekipa, od razu zapanowuje chaos, ale nie ma takich przeszkód, których nie da się pokonać poprzez stare dobre współdziałanie. Wszystkie potencjalne katastrofy - a była ich niezliczona ilość - zostały zażegnane w prosty sposób: zaimprowizowaną, bardzo pasującą do państwa młodych uroczystością ślubną pod komisariatem, w której znalazło się miejsce i na wyznanie miłości kapitanowi, i na wypowiedziane z idealnie szelmowską miną: "Twój tyłek jest bombą!".

"Jake & Amy" był esencją "Brooklyn 9-9", bo pokazał, że pod serią wdzięcznych wygłupów skrywa się coś więcej - historia grupki oryginałów, która, choć na co dzień udaje poważnych stróżów prawa, nie jest odporna na najbardziej ludzkie emocje, z miłością i przyjaźnią na czele. Czekam na ciąg dalszy i bardzo, bardzo cieszę się, że on będzie. [Marta Wawrzyn]

b99-jake-amy4678

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10