Co się stało z Alison i Emily po finale "Pretty Little Liars"? W "The Perfectionists" nie zabraknie wyjaśnień

"Pretty Little Liars" (Fot. Freeform)

Niespodzianka! Marlene King obiecuje, że spin-off "Pretty Little Liars" zaoferuje widzom nie tylko pytania, ale także odpowiedzi. W tym te dotyczące Alison i Emily.

W 2019 roku zadebiutuje serial "The Perfectionists", czyli spin-off "Pretty Little Liars", którego akcja będzie działa się w Beacon Heights w Oregonie - miejscu dość odległym geograficznie od Rosewood. W miasteczku, gdzie wszystko i wszyscy wydają się idealni, dochodzi do morderstwa, a tytułowe perfekcjonistki okazują się skrywać niejedną tajemnicę.

To właśnie tam spotkamy ponownie Alison (Sasha Pieterse) i Monę (Janel Parrish), które będą głównymi bohaterkami serialu. I nie sposób przy tym nie zapytać: a co z Emily (Shay Mitchell), a także dziećmi jej i Alison? Choć do premiery serialu daleko, jego twórczyni, Marlene King, już odniosła się do tej kwestii, zapewniając, że sprawa się wyjaśni i to bardzo szybko.

"W pilocie dowiecie się, dlaczego Alison tam jest i co się dzieje z nią i Emily" - mówi King w rozmowie z TVLine, dodając, że wyjaśni się także, dlaczego Mona opuściła swój sklepik z lalkami we Francji (gdzie, jak pewnie pamiętacie, trzymała na zapleczu Alexa i Mary).

Producentka przyznaje, że łatwiej było wyjaśnić obecność Mony w Oregonie, niż Alison. "Zostawiliśmy ją bardzo szczęśliwą z Emily i bliźniaczkami, więc usprawiedliwienie, dlaczego miałaby to zostawić i wyjechać do Beacon Heights, wymagało dłuższej konwersacji" - tłumaczy Marlene King.

A czy jest szansa na występy Shay Mitchell w "The Perfectionists"? Jak powiedziała aktorka w rozmowie z TVLine, będzie to trudne ze względu na różne harmonogramy. Zapewniła, że niezależnie od wszystkiego, będzie wspierać nowy serial i będzie z pewnością jego fanką. Ale nie jest w stanie zobowiązać się, że kiedykolwiek w nim wystąpi.

Zwiastun i więcej informacji na temat spin-offu "Pretty Little Liars" znajdziecie tutaj. Na razie zamówiono 10 odcinków, premiera zaplanowana jest na 2019 rok.

REKLAMA