Claire Underwood rządzi w "House of Cards" – pierwsze zdjęcia z 6. sezonu

"House of Cards" (Fot. Netflix)

Jesienią 2018 zobaczymy finałowy sezon "House of Cards", w którym władzę w Ameryce przejmie Claire Underwood. Mamy pierwsze jej zdjęcia we władczych pozach.

"House of Cards" wróci jesienią z 6. sezonem, który zarazem będzie już ostatni. Po seksskandalu z Kevinem Spaceyem serial całkowicie zmienia kierunek - Franka Underwooda już nie zobaczymy, na ekranie rządzić będzie Robin Wright i jej bohaterka.

W pierwszym teaserze 6. sezonu widzieliśmy Claire Underwood w Gabinecie Owalnym i to nie było oszustwo. Claire faktycznie będzie teraz prezydentem USA i to wokół jej administracji kręcić się będą finałowe wydarzenia serialu. Na zdjęciach z nowych odcinków, które dostaliśmy od Netfliksa, znajduje się tylko ona.

House of Cards sezon 6

House of Cards sezon 6

Nie wiemy w tym momencie, co scenarzyści zrobią z postacią Franka Underwooda, wiemy za to, że obsada powiększy się o Diane Lane i Grega Kinneara, którzy zagrają rodzeństwo, a także znanego z "American Crime Story" Cody'ego Ferna. Ponadto na nasze ekrany powrócą Michael Kelly (Doug), Jayne Atkinson (Catherine), Boris McGiver (Tom), Derek Cecil (Seth), Patricia Clarkson (Jane), Campbell Scott (Mark), a także Constance Zimmer. Graną przez nią dziennikarkę śledczą, Janine, ostatnio widzieliśmy w 4. sezonie.

6. sezon "House of Cards" będzie składać się z 8 odcinków, których premierę zapowiedziano na jesień 2018 roku. Dotychczasowe sezony serialu są dostępne w serwisie Netflix.

REKLAMA