Będzie nowa nazwa kancelarii w "Suits"? Tak sugeruje zapowiedź 8. sezonu

"Suits" (Fot. USA Network)

Po odejściu Rachel i Mike'a czas na kolejne zmiany w "Suits". Nowy zwiastun wyraźnie sugeruje, że zmieni się nie tylko układ sił, ale i nazwa serialowej kancelarii.

Po tym jak Patrick J. Adams i Meghan Markle opuścili "Suits" w finale 7. sezonu, serial czeka sporo zmian. W Specter Litt nastąpi przetasowanie, a jego częścią będzie Samantha Wheeler (Katherine Heigl), zasadnicza prawniczka, która dołączy do firmy i będzie mieć bardzo sprecyzowane oczekiwania co do swojej kariery. Samantha chce być partnerką, której nazwisko będzie na drzwiach - i oczekuje, że stanie się to przed końcem roku.

Jak już wiemy ze zwiastunów, a także słów samej Katherine Heigl, nie będzie to łatwe ani dla niej, ani dla nikogo, bo Samantha nie jest osobą wzbudzającą powszechną sympatię. Wręcz przeciwnie - problem z nią będą mieli właściwie wszyscy, z Harveyem i Donną na czele.

Ale postać Heigl to tylko część zmian. W firmie prawdopodobnie wzrośnie rola Roberta Zane'a (Wendell Pierce). W nowym zwiastunie pada nazwa kancelarii, która teraz brzmi: Zane Specter Litt. Jak długo taki układ sił przetrwa, dowiemy się już wkrótce. "Suits" wraca z 8. sezonem 18 lipca.

REKLAMA