Kolejny serialowy powrót po latach? "Pomoc domowa" może doczekać się kontynuacji

"Pomoc domowa" (Fot. CBS)

0

Moda na nostalgiczne wznowienia starych seriali wciąż nie słabnie. Tym razem padło na "Pomoc domową", której gwiazda, Fran Drescher, zasugerowała, że powrót sitcomu jest całkiem możliwy.

"Pomoc domowa" (w oryginale "The Nanny", nie mylić z polskim remake'iem, czyli "Nianią") to jedna z kultowych komedii lat z 90., którą CBS emitował przez 6 sezonów. Dzisiaj, 25 lat od premiery, jest całkiem możliwe, że serial doczeka się kontynuacji. Sentymentalne powroty są teraz w modzie, sam CBS wznawia już "Murphy Brown", więc nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy nie mieli ponownie zobaczyć Fran Fine.

Zwłaszcza że grająca ją Fran Drescher nie ma nic przeciwko temu. Co więcej, aktorka rozmawiała już na temat z byłym mężem i współtwórcą serialu, Peterem Markiem Jacobsonem, a z jej słów jasno wynika, że coś jest na rzeczy.

- Pracujemy nad naprawdę dużym projektem. To będzie bardzo ekscytujące dla fanów, ale na razie nie mogę jeszcze niczego ogłosić. Ale to będzie wielkie - powiedziała Fran Drescher.

Oczywiście powrót oznaczałby zmiany w serialu, który opowiadał o losach Fran Fine, roztargnionej opiekunki trójki dzieci bogatego broadwayowskiego producenta, Maxwella Sheffielda (Charles Shaughnessy). Serial skończył się ślubem tej pary, więc w kontynuacji mielibyśmy zobaczyć, co zmieniło się u bohaterów po 20 latach.

Sama Drescher zasugerowała, że Fran z pewnością zaangażowałaby się w całe mnóstwo spraw - od ochrony środowiska, przez opiekę zdrowotną, po wolności obywatelskie. Tylko czekać, aż powstanie kontynuacji zostanie oficjalnie ogłoszone.