Czy to już pora na Saula Goodmana? "Better Call Saul" - zobaczcie pierwszy teaser 4. sezonu

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

Powrót Jimmy'ego McGilla coraz bliżej, a my wciąż nie wiemy za wiele o 4. sezonie. Pierwsza zapowiedź wiele w tej kwestii nie zmienia, ale i tak sprawia, że nie możemy się doczekać.

"To nie jest dobra pora" - oznajmia Gus Fring (Giancralo Esposito) w jedynej kwestii, jaka pada w 15-sekundowym klipie zapowiadającym 4. sezon "Better Call Saul". Nie wiemy, co dokładnie miał na myśli, ale wszystko wskazuje na to, że znany nam pan od kurczaków będzie miał w najbliższym czasie pełne ręce roboty. W końcu walka o wpływy w narkotykowym podziemiu sama się nie wygra.

Z króciutkiej zapowiedzi trudno wysnuć daleko idące wnioski, ale skoro w ciągu kilku sekund zobaczyliśmy i ciała, i palące się samochody, to można zgadywać, że serialowy klimat stanie się naprawdę gorący. Pytanie tylko, co to oznacza dla Jimmy'ego (Bob Odenkirk), który nie pojawia się tu nawet na chwilę. Jego przemiana w Saula Goodmana jest już chyba o krok, więc spodziewamy się, że jakimś sposobem znajdzie się w samym środku tej zawieruchy.

Ponadto w 4. odsłonie serialu można się spodziewać coraz wyraźniejszych odniesień do "Breaking Bad". Niedawno twórcy ujawnili, kogo ze znajomych (przynajmniej ze słyszenia) postaci na pewno zobaczymy w nowych odcinkach, a teaser potwierdził, że ponownie pojawi się również Victor (Jeremiah Bitsui), współpracownik Gusa. Uważni widzowie mogą tam dostrzec również charakterystyczne obuwie należące do jednego z Kuzynów, czyli braci Leonela i Marco Salamanki, których ostatnio w "Better Call Saul" widzieliśmy w 2. sezonie.

Premiera 4. sezonu "Better Call Saul" 6 sierpnia.

REKLAMA