19 serialowych premier, które zobaczymy w lipcu

"Ostre przedmioty" (Fot. HBO)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

"Heathers" (nowość) - premiera 11 lipca w HBO GO

Nietypowy przypadek serialu, który nie będzie miał w ogóle amerykańskiej premiery (Paramount Network zamówił cały sezon, a potem go skasował), ale pojawi się w Polsce. Wszystko dlatego, że cały sezon został nakręcony i producentowi prawdopodobnie szkoda było go wyrzucić do kosza. Niemniej jednak 2. sezonu na pewno już nie będzie - także zaczynacie przygodę z "Heathers" na własne ryzyko.

Serial jest nową wersją filmu z 1988 roku, którego polski tytuł brzmi "Śmiertelne zauroczenie". Opowiada on historię Veroniki Sawyer, która zadaje się z trzema najpopularniejszymi dziewczynami w szkole. Wszystkie mają na imię Heather. Kiedy Veronica dochodzi do wniosku, że Heathers są groźne, postanawia rozwiązać problem z pomocą socjopatycznego J.D. W rolach głównych wystąpili Winona Ryder, Shannen Doherty oraz Christian Slater.

Tak było w filmie, a jak będzie w serialu? Podobnie jak przed laty, "Heathers" ma być mroczną komedią, osadzoną w realiach typowej amerykańskiej szkoły średniej, która zostanie pokazana w krzywym zwierciadle. W nowej wersji motywy znane z filmu postawiono jednak na głowie i dostosowano do współczesnych realiów: popularne dziewuchy wyglądają inaczej niż ich koleżanki sprzed 30 lat, a jedna z nich to tak naprawdę chłopak, Heath, który zrezygnował z identyfikacji płciowej.

W serialu gościnnie pojawi się gwiazda oryginału, Shannen Doherty, wpadnie także Selma Blair. Głównych bohaterów grają Grace Victoria Cox (Veronica), James Scully (J.D.), Melanie Field (Heather Chandler), Jasmine Mathews (Heather McNamara) i Brendan Scannell (Heather Duke). [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
REKLAMA