19 serialowych premier, które zobaczymy w lipcu

"Ostre przedmioty" (Fot. HBO)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

"Trial & Error: Lady, Killer" (sezon 2) - premiera 19 lipca

Sitcom NBC, parodiujący produkcje true crime, wróci tego lata z 2. sezonem, w którym ponownie spotkamy się z Joshem Segalem (Nicholas D'Agosto) i jego niezbyt kompetentnymi, ale pełnymi zapału współpracownikami. Tym razem przyjdzie im bronić niejakiej Lavinii Peck-Foster (Kristin Chenoweth), ekscentrycznej dziedziczki fortuny, którą oskarżono o morderstwo męża, po tym jak jego ciało znaleziono w walizce w bagażniku jej samochodu.

Lavinia jest nie tylko barwną postacią, ale i prawdziwą lokalną celebrytką, która cieszy się niemal królewskim statusem. Od lat nie opuszczała swojej posiadłości w East Peck i jest właścicielką bezwłosego kota o imieniu Fluffy. Przedsmak tego, jak będzie wyglądać jej batalia sądowa, możecie zobaczyć w zwiastunie powyżej. W skrócie: szykuje się prawdziwy proces stulecia i jeszcze bardziej absurdalny sezon niż poprzedni.

Zwłaszcza że atrakcje czekają nas (i biednego Josha) także na innych frontach - spójrzcie tylko na panią prokurator graną przez Jaymę Mays. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
REKLAMA