Nowy romans w serialowym światku: Chris Pine ukradł dziewczynę Tommy'emu z "Peaky Blinders"!

Peaky Blinders (Fot. BBC)

0

Spekulacje na temat ich związku trwają od marca, kiedy to Annabelle Wallis i Chris Pine'a zostali przyuważeni na lotnisku Heathrow. Dzisiaj plotki przemieniają się w związkową rzeczywistość.

Związki aktorów z jednego serialu znacząco wpływają na jego oglądalność. Przeniesienie uczucia z planu do rzeczywistości jest zabiegiem pożądanym nie tylko przez jego twórców, ale i fanów, którzy uważnie śledzą wszystkie pikantne smaczki o swoich ulubieńcach. Strzała Amora trafiła choćby Lili Reinhart i Cole'a Sprouse'a z "Riverdale" czy Kita Haringtona i Rose Leslie z "Gry o tron".

W przypadku Chrisa Pine'a i Annabelle Wallis możemy mówić o miłości międzyserialowej. Ona znana jest z "Dynastii Tudorów" i "Peaky Blinders", on niedawno zakończył zdjęcia do miniserialu TNT "I Am the Night", który ma być następcą "Alienisty".

Plotkarska prasa wpadła na trop związku aktorów w marcu, jednak kolejne miesiące nie przyniosły żadnego dowodu na rodzące się między Chrisem i Annabelle uczucie. Ten został opublikowany kilka dni temu. Zdjęcia trzymających się za rękę gwiazd udostępniły wiodące na świecie media zajmujące się tematyką showbiznesową, jak E! czy "The Daily Mail".

Annabelle w latach 2014-2016 spotykała się z frontmanem Coldplay, Chrisem Martinem, a ostatnią dziewczyną Chrisa Pine'a była Iris Bjork Jóhannesdóttir, islandzka modelka.