James Franco odnaleziony! Zobaczcie, jak się zmieni w 2. sezonie "Kronik Times Square"

"Kroniki Times Square" (Fot. HBO)

Dopiero co poznaliśmy datę powrotu "Kronik Times Square", a już mamy pierwsze zdjęcia. Jest na nich również James Franco, choć jego wygląd może Was nieco zaskoczyć.

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o dacie premiery 2. sezonu "Kronik Times Square", zastanawiając się jednocześnie, gdzie podział się James Franco, którego zabrakło na grafice promocyjnej. Tych z Was, których niepokoiła jego nieobecność, możemy uspokoić - granych przez niego braci Martino na pewno zobaczymy w nowych odcinkach.

A przynajmniej jednego z nich, którego widać na pierwszym zdjęciu w zupełnie nowym wydaniu. Nie mamy pojęcia, czy pod czupryną i czarnymi okularami kryje się Frankie czy Vince, za to liczymy, że drugi z bliźniaków nie zmienił fryzury - dzięki temu zniknie problem z ich rozróżnianiem.

Co dokładnie czeka tych bohaterów w 2. sezonie, póki co nie wiemy, choć potwierdziły się domysły, że akcja przeniesie się w okolice końcówki lat 70. Informuje o tym bardzo lakoniczny, choć w sumie zawierający kluczowe fakty opis:

Jest rok 1978. Punk, disco, przemysł porno. Miasto nigdy nie śpi.

Krótko, ale treściwie, prawda? A gdzieś w środku tego wszystkiego będą bracia Martino i grana przez Maggie Gyllenhaal Eileen, którą mamy na drugim zdjęciu. Więcej szczegółów dostaniemy z pewnością wkrótce, bo premiera nowego sezonu "Kronik Times Square" dokładnie za dwa miesiące. W Polsce zadebiutuje on w HBO i HBO GO 10 września.

thedeuce1

thedeuce2

REKLAMA