"Chilling Adventures of Sabrina" ma świetny plakat! Kiedy możemy spodziewać się premiery?

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

0

Nadchodzi "Chilling Adventures of Sabrina" - nowy serial twórcy "Riverdale". Netflix wypuścił stylowy plakat, na którym zmieściła się zarówno główna bohaterka, jak i jej kocur.

Czekacie na premierę "Chilling Adventures of Sabrina"? Możliwe, że będzie ona szybciej, niż myśleliśmy. Netflix wypuścił plakat nowego serialu, na którym w kontur twarzy tytułowej bohaterki sprytnie wpasowano jej kota, Salema. Znajdują się też na nim słowa "coming soon". Netflix nie żartuje z takimi rzeczami - "premiera wkrótce" prawdopodobnie oznacza, że nową Sabrinę poznamy już tej jesieni.

Serial, który oparty jest na komiksie pod dokładnie tym samym tytułem, ma już zamówienie od Netfliksa na dwa sezony, po 10 odcinków każdy. Poznamy w nich genezę i historię Sabriny Spellman, w której problemy dorastania będą mieszać się z horrorem, okultyzmem i czarami.

Znana z "Mad Men" Kiernan Shipka wcieli się w Sabrinę Spellman, a Ross Lynch w jej chłopaka Harveya Kinkle'a. Oprócz nich w serialu wystąpią Lucy Davis jako Hilda Spellman, Miranda Otto jako Zelda Spellman, Jaz Sinclair jako Rosalind, przyjaciółka Sabriny, Tati Gabrielle jako jej rywalka Prudence, Chance Perdomo jako jej kuzyn Ambrose, Bronson Pinchot jako George Hawthorne, Michelle Gomez jako Mary Wardell, a także Richard Coyle jako ojciec Blackwood, Najwyższy Kapłan Kościoła Nocy i dziekan Akademii Sztuk Nieznanych. Twórcą serialu jest Roberto Aguirre-Sacasa ("Riverdale").

Zdjęcia do "Chilling Adventures of Sabrina" trwają, ale już możecie zobaczyć, jak prezentują się Sabrina i Harvey na pierwszej wspólnej fotce.

chilling-adventures-of-sabrina-poster-full