10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"UnReal" (Fot. Lifetime)

0

Finałowy sezon "UnReal" już wystartował. James Purefoy w obsadzie "Sex Education". Zdjęcia z 2. sezonu "Star Trek: Discovery". A oprócz tego "Ostre przedmioty", "Detektyw" i nie tylko.

1. Finałowy sezon "UnReal" już wystartował. Wczoraj platforma Hulu wypuściła po cichu cały 4. sezon "UnReal", składający się z 8 odcinków. Kolejnych sezonów nie będzie - "UnReal" zostało zakończone.

2. "Ransom" z zamówieniem na 3. sezon. Kanadyjska telewizja Global zamówiła 3. sezon serialu "Ransom" (który w USA dalej będzie emitowany na CBS). Powstanie 13 odcinków.

3. Nickelodeon zamawia nowe "Pełzaki" ("Rugrats"). Animowany serial z lat 90. powraca po prawie 15 latach przerwy. Nickelodeon zamówił 26 nowych odcinków, w których zobaczymy nowe przygody dobrze znanych bohaterów.

4. James Purefoy w obsadzie "Sex Education". James Purefoy zagra byłego męża postaci Gillian Anderson i ojca ich syna w nowym serialu Netfliksa. Zdjęcia już powstają w Wielkiej Brytanii.

5. Jenna Dewan w 2. sezonie "The Resident". Jenna Dewan dostała rolę powracającą w "The Resident". Wcieli się w przedstawicielkę medyczną, która jest w stanie dogadać się z każdym.

6. Charisma Carpenter gościnnie w "9-1-1". Charisma Carpenter pojawi się w premierze 2. sezonu "9-1-1". Będzie bohaterką kolejnej szalonej sprawy tygodnia.

7. Deborah Ayorinde w 3. sezonie "Detektywa". Deborah Ayorinde zagra córkę emerytowanego detektywa, w którego wcieli się Mahershala Ali.

8. Zapowiedź 3. odcinka "Ostrych przedmiotów". 3. odcinek nosi tytuł "Fix", zwiastun poniżej. Nasza recenzja 2. odcinka tutaj.

9. "Heathers" emitowane nie tylko w Polsce. Wczoraj pytaliśmy, po co HBO serwuje polskim widzom seriale skasowane w USA przed premierą, jak "Heathers". Dziś okazuje się, że międzynarodowe zainteresowanie tym serialem może go uratować. "Heathers" pokazywane jest przez HBO także w innych krajach europejskich, a twórcy szukają dla serialu nowej stacji w USA.

10. Zdjęcia z 2. sezonu "Star Trek: Discovery". Zdjęcia pojawiły się na EW.com, oprócz głównej bohaterki jest także nowy kosmita - Linus, przedstawiciel rasy Saurian.

startrek01

startrek02