"Suits" wraca jutro i ma nową czołówkę - zobaczcie, co się zmieniło

"Suits" (Fot. USA Network)

Po tym, co się wydarzyło w finale 7. sezonu, prawników w garniturach czeka nowe otwarcie. Zobaczcie, jak prezentuje się czołówka 8. sezonu "Suits".

W 7. sezonie "Suits" serial opuścili Patrick J. Adams i Meghan Markle, co oznacza, że przed nami liczne zmiany i przetasowania. W "Suits" pojawi się Katherine Heigl w roli Samanthy Wheeler, zasadniczej prawniczki, która dołączy do firmy. Samantha przychodzi z wysokimi oczekiwaniami - chce być partnerką w kancelarii i liczy, że przed końcem roku jej nazwisko znajdzie się na drzwiach wejściowych.

To nie koniec zmian w obsadzie, bo większe znaczenie w nowym układzie sił będą mieć m.in. Katrina Bennett (Amanda Schull) i Alex Williams (Dulé Hill). Ale pierwsze skrzypce ma grać właśnie Samantha, która będzie jednocześnie cennym nabytkiem dla kancelarii, jak i antagonistką. Problem z nią będą mieli wszyscy, włącznie z Donną i Harveyem.

O tym, co jeszcze zmieni się w "Suits", poczytacie tutaj. Premiera nowego sezonu w USA już jutro, a na chwilę przed nią wypuszczono nową czołówkę serialu. Motyw muzyczny to wciąż Ima Robot i "Greenback Boogie", ale już wizualnie zmieniło się to i owo, na czele z niemal połową nazwisk. "Suits" zaczyna od nowa i już wkrótce będziemy wiedzieć, czy to udany restart.

REKLAMA