6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Shadowhunters" (Fot. Freeform)

0

FOX i Canal+ tworzą nową "Wojnę światów". Luke Baines w finałowej serii "Shadowhunters". Dziewczyny z "2 Dope Queens" ponownie w HBO. A oprócz tego "Ostre przedmioty" i nie tylko.

1. FOX i Canal+ tworzą nową "Wojnę światów". Europejski oddział FOX-a tworzy razem z Canal+ nową adaptację powieści H.G. Wellsa. 8-odcinkowy serial pisze Howard Overman ("Merlin", "Misfits"), który obiecuje zupełnie nowe podejście do kultowej opowieści. "Książkę H.G. Wellsa można interpretować jako napisaną ku przestrodze opowieść o doktrynie wyższości rasowej i konfliktach etnicznych. To są tematy, na których chciałbym skupić się w uwspółcześnionej adaptacji" - powiedział scenarzysta. Zdjęcia do serialu ruszają jesienią. Co ciekawe, swoją wersję "Wojny światów" tworzy także BBC - zobaczymy ją jeszcze w tym roku.

2. Luke Baines w finałowej serii "Shadowhunters". Australijski aktor Luke Baines zagra "nowego" - czy jak wolicie: prawdziwego - Jonathana w finałowych odcinkach "Shadowhunters", które zobaczymy w 2019 roku.

3. Dziewczyny z "2 Dope Queens" ponownie w HBO. HBO zamówiło kolejne cztery odcinki "2 Dope Queens". Premiera w 2019 roku.

4. Elisabeth Shue w nowym serialu TNT. Aktorka znana z "CSI" zagra główną rolę w pilocie "Constance", wypełnionego czarnym humorem serialu o byłej królowej piękności, która po śmierci męża zaczyna sprzedawać kosmetyki. Serial pisze K.C. Perry ("The Originals"), a reżyseruje Jesse Peretz ("GLOW"). Wśród producentów jest Robert Downey Jr.

5. Nowe twarze w obsadzie "The Oath". Dilshad Vadsaria ("Revenge"), Sebastian Zurita ("Todo Mal"), Erik King ("Dexter"), J. Anthony Pena ("Lucifer"), Richard Burgi ("Desperate Housewives") Rich Paul ("The Long Shadow") i Carlos Sanz ("Stronger") pojawią się w rolach powracających w 2. sezonie "The Oath".

6. Zwiastun 4. odcinka "Ostrych przedmiotów". A tutaj znajdziecie recenzję 3. odcinka.