Pożegnanie z "The Originals" – Klaus, Rebekah, Elijah i reszta ekipy na zdjęciu z finału

"The Originals" (Fot. CW)

Za tydzień żegnamy klan Mikaelsonów i Nowy Orlean. I choć wampirza saga CW wcale się nie kończy, na zdjęciach z finału widać, że to zamknięcie ważnego rozdziału.

1 sierpnia telewizja CW pokaże odcinek "When the Saints Go Marching In", czyli finał serialu "The Originals", spin-offu "Pamiętników wampirów", opowiadającego o członkach najstarszego wampirzego klanu i ich mrocznych przygodach w Nowym Orleanie. Zgodnie z oficjalnym opisem, w ostatnim odcinku wysiłki Klausa, by uratować swoją córkę, "zmienią życie rodziny Mikaelsonów na zawsze".

Opis jest więc dość tajemniczy, a trochę więcej zdradza zdjęcie, które opublikował serwis TVLine. Widzimy na nich najważniejszych bohaterów serialu, zgromadzonych na podwórku i debatujących nad czymś z zasępionymi minami. Jest Klaus, zdeterminowany, żeby odmienić los Hope; są Marcel i Rebekah, którzy powinni przestać uprawiać już gierki i po prostu być ze sobą; są Keelin i Freya, których ślub widzieliśmy tydzień temu; a także bardzo poważni Kol i Elijah.

"The Originals" kończy się dosłownie za chwilę, ale 25 października startuje "Legacies", spin-off o Hope Mikaelson i jej znajomych ze szkoły w Mystic Falls. Wampirza saga wcale się więc nie kończy, zmienia się tylko pokolenie.

the-originals01

the-originals02

the-originals-03

REKLAMA