Michael Douglas na zdjęciach z "The Kominsky Method" – nowego serialu komediowego Netfliksa

"The Kominsky Method" (Fot. Netflix)

"The Kominsky Method" to nowa komedia Chucka Lorre'a, w którym główne role zagrają Michael Douglas i Alan Arkin. O czym będzie ten serial?

"The Kominsky Method" to kolejny netfliksowy serial-niespodzianka: o zamówieniu pisaliśmy w sierpniu 2017 roku, potem był prawie rok przerwy i bum, już mamy zdjęcia i datę premiery. Ogłoszono ją podczas panelu streamingowego giganta na TCA Press Tour.

Nowa produkcja Netfliksa to komedia Chucka Lorre'a ("The Big Bang Theory"), w której główne role zagrają dwaj oscarowi aktorzy - Michael Douglas i Alan Arkin. 1. sezon będzie składał się z 8 odcinków, w których poznamy Sandy'ego Kominsky'ego (Douglas), aktora, który po zakończeniu kariery został nauczycielem aktorstwa. Arkin wcieli się w Normana Newlandera, jego długoletniego przyjaciela i zarazem agenta. Panowie mieszkają w Los Angeles i starają się przetrwać w świecie, który ma obsesję na punkcie młodości i piękna.

Oprócz Douglasa i Arkina w serialu pojawią się Nancy Travis ("Last Man Standing") i Sarah Baker ("Young Sheldon") w stałych rolach, a także Lisa Edelstein ("Dr House"), Emily Osment ("Young & Hungry"), Susan Sullivan ("Dharma & Greg"), Graham Rogers ("Atypical"), Ashleigh LaThrop ("Sirens"), Melissa Tang ("Mom"), Casey Brown ("Chance") i Jenna Lyng Adams w rolach powracających.

"The Kominsky Method" to drugi serial, który Chuck Lorre stworzył dla Netfliksa - pierwszym było "Disjointed" z Kathy Bates, które zostało skasowane po jednym sezonie. Oprócz niego producentami są Michael Douglas, Al Higgins ("Mike & Molly") i David Javerbaum ("The Daily Show With Jon Stewart").

Premiera zaplanowana jest na 16 listopada.

kominsky-method01

kominsky-method-02

REKLAMA