19 serialowych premier, które zobaczymy w sierpniu

"Ozark" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Sierpień w serialach zapowiada się lepiej niż lipiec, a wszystko dzięki głośnym premierom, jak "Jack Ryan" i "Disenchantment", a także nowym sezonom "Better Call Saul", "Ozark" czy "Grzesznicy".

"Grzesznica" (sezon 2) - premiera 1 sierpnia w USA

W 2. sezonie serialu "Grzesznica", który startuje dziś w USA Network i wciąż nie ma polskiej daty premiery, nie zobaczymy już granej przez Jessicę Biel Cory Tannetti. To będzie zupełnie nowa historia, z nowymi bohaterami, ale nie bez pewnych punktów wspólnych.

Oba sezony połączy detektyw Harry Ambrose (Bill Pullman), który powróci do swojego rodzinnego miasta w stanie Nowy Jork, gdzie doszło do potwornej zbrodni. Wszystko wskazuje na to, że 11-letni Julian (Elisha Henig, "Alex, Inc.") zamordował własnych rodziców bez oczywistego powodu. W toku śledztwa Ambrose odkryje stojącą za sprawę tajemnicę i spotka ludzi, którzy zrobią wszystko, by ich sekrety nie ujrzały światła dziennego.

Jedną z tych osób będzie Vera (Carrie Coon), niepokojąca i enigmatyczna liderka tajemniczej lokalnej społeczności. Oprócz niej w 2. sezonie zobaczymy również Natalie Paul ("The Deuce") w roli początkującej detektywki Heather; Hannę Gross ("Mindhunter") jako jej szkolną przyjaciółkę Marin; i Tracy'ego Lettsa ("Divorce") jako Jacka, przyjaciela Ambrose'a. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA