Jeden ze skasowanych seriali ma wrócić - który obstawiacie?

"Trial & Error" (Fot. NBC)

0

Michael Ausiello z TVLine podał informację, że jeden z niedawno skasowanych seriali otrzyma nowe życie - do dogrania zostały już tylko szczegóły. O jaki tytuł może chodzić?

Nikt nie ma lepszego dostępu do serialowych informacji niż Michael Ausiello z TVLine i nikt nie potrafi lepiej bawić się z czytelnikami, rzucając temat i zapraszając do zgadywania, o co dokładnie chodzi. Blind Item, którym podzielił się tym razem, dotyczy powrotu jednej z produkcji przedwcześnie skasowanych w ciągu ostatnich 6 miesięcy, a że tych było sporo, możliwości nie brakuje.

Uratowanie tajemniczego serialu ma być już niemal przesądzone - przed oficjalnym ogłoszeniem informacji muszą jeszcze zostać ustalone ostatnie szczegóły. Wszystko jest jednak na tyle pewne, że producenci już zabezpieczają powrót dotychczasowej obsady, a także aktorów mających do niej dołączyć w nowym sezonie. Jego produkcja miałaby ruszyć już jesienią.

Pozostaje zatem pytanie: o jaki serial chodzi? Najczęściej pojawiającym się typem wśród czytelników TVLine jest "Code Black", co brzmi dość prawdopodobnie, bo już wcześniej pisano, że szefostwo CBS szuka sposobu na jego przywrócenie. Poza tym przewijają się jednak praktycznie wszystkie niedawno pożegnane tytuły, zarówno te skasowane po jednym sezonie (m.in. "LA to Vegas", "Ghosted", "The Crossing" i "Champions"), jak i te dłuższe ("Colony", "Skorpion", "The Last Man on Earth", "Quantico", "Shadowhunters" i inne).

My mamy cichą nadzieję, że chodzi o "Trial & Error", dla którego studio Warner Bros. zaczęło szukać nowej stacji, gdy NBC nie zamówiło 3. sezonu. A Wy na czyj powrót liczycie najbardziej?

REKLAMA