Ekipa "Lucyfera" już na planie – zdjęcia do 4. sezonu serialu rozpoczęte!

"Lucyfer" (Fot. FOX)

Zostali uratowani przez Netfliksa, a teraz już wracają do pracy. Zobaczcie, jak Tom Ellis i reszta diabelskiej ekipy oznajmiają rozpoczęcie zdjęć do 4. sezonu "Lucyfera".

Ekipa "Lucyfera" nie może narzekać na nudę. W końcu przeżyli skasowanie swojego serialu przez FOX-a, przedłużający się okres niepewności, gdy nie wiedzieli, czy jest jeszcze dla niego jakaś nadzieja i wreszcie szczęśliwe zakończenie w postaci zamówienia nowego sezonu przez Netfliksa. Nic dziwnego, że wracając na plan po dłuższej niż zwykle nieobecności, wszyscy tryskali dobrym humorem.

Możemy to zobaczyć w zakulisowym wideo, na którym Tom Ellis (Lucyfer), Lauren German (Chloe), Kevin Alejandro (Dan), Rachael Harris (Linda) i Aimee Garcia (Ella) oznajmiają, że zdjęcia do 4. sezonu ruszyły zgodnie z planem, a Lesley-Ann Brandt (Mazikeen) przyrządza sobie trunek z "duszy człowieka, który nas skasował". Oprócz tego są jeszcze oczywiście podziękowania dla fanów, bo bez ich determinacji serial nie miałby szans na ratunek.

Pozostaje nam więc już tylko cierpliwie czekać na efekt prac, które potrwają do grudnia. Nowego sezonu - krótszego od poprzednich, bo liczącego 10 odcinków - możemy się zatem spodziewać na Netfliksie gdzieś w 2019 roku. Jego szczegółów na razie nie znamy, ale z pewnością zobaczymy rozwiązanie cliffhangera, z jakim zostawiono nas poprzednio. Można się także spodziewać pewnych zmian w serialu, bo twórcy zamierzają skorzystać ze znacznie większej wolności, niż mieli na FOX-ie.

REKLAMA