"Outlander" wraca jesienią. Ian i jego niesamowity pies na zdjęciach z 4. sezonu

"Outlander" (Fot. Starz)

0

Bohater grany przez Johna Bella w 4. sezonie "Outlander" pojawi się w towarzystwie wielkiego psa. Zobaczcie, jak prezentuje się ten piękny duet.

"Outlander" wraca jesienią z 4. sezonem, który będzie adaptacją książki "Jesienne werble" Diany Gabaldon. Zgodnie z materiałem źródłowym, Jamie i Claire Fraserowie zaczną nowe życie w XVIII-wiecznej Ameryce. Pojawią się nowi bohaterowie i nowe przygody, które zapowiedziano w teaserze serialu.

Będzie także pies o imieniu Rollo, a dokładniej dwa psiaki rasy Northern Inuit Dog, które na zmianę towarzyszyły na planie Johnowi Bellowi, wcielającemu się w serialowego Iana. Ich wspólne zdjęcia pojawiły się w "Entertainment Weekly", wraz z informacją, że przypominający wilka pies stanie się w 4. sezonie serialu nowym członkiem klanu Fraserów. Rollo to dość nieprzewidywalny psiak, który "często wpada w kłopoty, wtykając swój wielki mokry nos w nieswoje sprawy".

- Rollo i młody Ian spotkali się w dokach w Karolinie Północnej, gdzie Ian wygrał psa w karty. Nawiązała się między nimi więź na całe życie, co oznacza, że Rollo stał się członkiem stale rosnącej rodziny Fraserów - powiedziała Diana Gabaldon.

Rollo i młodego Iana spotkamy w listopadzie, kiedy to powraca "Outlander". 4. sezon serialu będzie liczyć 13 odcinków.

outlander01

outlander02

outlander03