Czas na powrót do "Riverdale" - zobaczcie pierwsze zdjęcia z 3. sezonu serialu

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Praca na planie 3. sezonu "Riverdale" wre. Na Twitterze showrunnera serialu, Roberto Aguirre-Sacasy, pojawiły się pierwsze przedsmaki tego, co czeka nas w październiku.

Ekipa z "Riverdale" nie daje o sobie zapomnieć, zwłaszcza teraz, kiedy trwają zdjęcia do 3. sezonu. Po licznych wywiadach podczas Comic-Conu przyszła pora na pierwsze zdjęcia z nowej odsłony serialu. Te pojawiły się na Twitterze showrunnera "Riverdale", Roberto Aguirre-Sacasy.

Pierwsze z nich pokazuje Moosa Masona (Cody Kearsley), który rzuca lubieżne spojrzenie w stronę Kevina Kellera (Casey Cott).

Na drugiej fotografii widzimy Jugheada Jonesa (Cole Sprouse), Fangsa Fogarty'ego (Drew Ray Tanner) i Sweet Pea (Jordan Connor), którzy patrolują rozbity na obrzeżach miasta obóz gangu Southside Serpents.

Zdjęcia z pewnością rozgrzeją wyobraźnię fanów "Riverdale". Na dokładkę dorzucimy wypowiedź K.J. Apy na temat nadchodzącego 3. sezonu serialu. Jak pamiętacie poprzedni zakończył się wtrąceniem Archiego Andrewsa za kraty. Hiram Lodge (Mark Consuelos) zadbał o to, by chłopak został niesłusznie oskarżony o morderstwo. Jeszcze przed rozpoczęciem pracy na planie serialu, aktor pochwalił się zdjęciem swojej umięśnionej klaty, która zapewne jest wynikiem przystosowania się do więziennych realiów.

- Jestem podekscytowany, widząc jak Archie radzi sobie w więzieniu. Chciałbym, żeby wrócił z wieloma tatuażami. Chciałbym, żeby dołączył do gangu. Chcę tego wszystkiego. Dajcie mi to. Ale tak szczerze mówiąc, to nie wiadomo, co tam się wydarzy - mówił K.J. Apa w rozmowie z TVLine.

W 3. sezonie "Riverdale" prócz umięśnionej klaty Archiego dane nam będzie zobaczyć odcinek o tytule "The Midnight Club", w którym główni aktorzy wcielą się w nastoletnie wersje swoich rodziców; ślub mamy Josie i ojca Kevina; oraz kolejne spięcia na linii Veronica-Hiram Lodge. Na to wszystko musimy jednak poczekać do 10 października, kiedy to premierę będzie mieć kolejny sezon serialu.