"American Horror Story: Apokalipsa" - zobaczcie Sarę Paulson w nowym wcieleniu

"American Horror Story: Apokalipsa" (Fot. FX)

0

Sarah Paulson zagra w 8. sezonie "American Horror Story" aż trzy postacie. Dwie już znane i jedną nową, która zadebiutowała w kolejnej zapowiedzi "Apokalipsy".

Wprawdzie nowa odsłona "American Horror Story" wciąż pozostaje bardzo tajemnicza, ale przynajmniej jeden z sekretów został właśnie ujawniony. A mianowicie wizerunek bohaterki o imieniu Venable, w którą wcieli się jedna z weteranek cyklu - Sarah Paulson. Tak przynajmniej sądzimy, patrząc na kolejny teaser "Apokalipsy" z nieznaną postacią w roli głównej.

"Oto twoja szansa na przeżycie" - oznajmia bohaterka, najwyraźniej przeprowadzając jakiegoś rodzaju losowanie, którego zwycięzca ma szansę przetrwać koniec świata. Jest też adres strony z rzeczywistym konkursem, ale ten jest dostępny tylko dla obywateli USA.

"American Horror Story: Apokalipsa" ma być crossoverem pomiędzy pierwszym i trzecim sezonem serialu z akcją osadzoną w odległej o 18 miesięcy przyszłości. Sarah Paulson wcieli się tu w trzy różne bohaterki - oprócz Venable będą to Billie Dean z "Murder House" i Cordelia z "Coven". Aktorka ma również wyreżyserować jeden z odcinków tego sezonu.

Poza nią w obsadzie są jeszcze m.in. Jessica Lange, Kathy Bates, Billie Lourd, Adina Porter, Emma Roberts, Frances Conroy, Evan Peters, Billy Eichner, Cheyenne Jackson, Joan Collins i Cody Fern, który zagra dorosłą wersję Michaela Langdona - małego Antychrysta z 1. sezonu.

Najnowszą odsłonę serialu zapowiada oczywiście cała seria teaserów - równie klimatycznych, co zagadkowych. Poniżej jeszcze jeden z nich, na którym sprytnie połączono zdmuchiwanie świeczek na torcie z grzybem atomowym. Takie rzeczy tylko u Ryana Murphy'ego!

Premiera "American Horror Story: Apokalipsa" w kanale FOX 13 września o godzinie 23:00.