8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ostre przedmioty" (Fot. HBO)

"Ostre przedmioty" z najwyższą oglądalnością w finale. Młoda obsada "Roseanne" wróci w "The Conners". Netflix podpisał umowę z Harlanem Cobenem. A oprócz tego nowy serial współtwórcy "Ricka i Morty'ego" i nie tylko.

1. "Ostre przedmioty" z najwyższą oglądalnością w finale. 1,8 mln na żywo i 2,6 mln razem z powtórkami - tylu amerykańskich widzów obejrzało w niedzielę finał "Ostrych przedmiotów". To wzrost o 40% w porównaniu z poprzednim odcinkiem. Pełna widownia serialu, razem z platformami streamingowymi, wynosi średnio 7 mln na odcinek (i jeszcze może urosnąć). O tym, czy są szanse na 2. sezon, pisaliśmy tutaj.

2. Młoda obsada "Roseanne" wróci w "The Conners". W spin-offie "Roseanne" bez Roseanne Barr pojawią się na pewno Emma Kenney, Ames McNamara i Jayden Rey. Cała trójka będzie w stałej obsadzie.

3. Netflix podpisał umowę z Harlanem Cobenem. Na jej podstawie zrealizowanych zostanie aż 14 projektów na podstawie kryminałów popularnego pisarza - w tym także adaptacja jego nowej powieści "Run Away".

4. Australijscy "Przyjaciele z Wonderland" w Stopklatka TV. 3 września o godz. 17:05 Stopklatka TV rozpocznie emisję australijskiego serialu "Przyjaciele z Wonderland" (w oryginale po prostu "Wonderland"), opowiadającego o grupce znajomych, którzy mieszkają w tytułowej rezydencji.

5. Michael Weatherly i Cote de Pablo tworzą nowy serial CBS. Duet z "NCIS" wyprodukuje procedural "MIA" o dwójce detektywów dobranych na zasadzie przeciwieństw. Scenariusz napisze Shepard Boucher ("Riverdale").

6. Tyler Hoechlin i Justin Chatwin w kosmicznym serialu Netfliksa. Obaj panowie zagrają w "Another Life", serialu o astronautce ( Katee Sackhoff), poszukującej ze swoją załogą życia w kosmosie.

7. Współtwórca "Ricka i Morty'ego" pracuje nad komedią dla Hulu. Platforma Hulu zamówiła 16 odcinków (dwa sezony) animowanej komedii "Solar Opposites" Justina Roilanda. Zobaczymy w niej rodzinę kosmitów, która znajduje azyl w USA, gdzieś w środkowych stanach.

8. Tyfusowa Mary na zdjęciu z 2. sezonu "Iron Fista". Tak wygląda postać grana przez Alice Eve, która pojawi się w 2. sezonie serialu Marvela i Netfliksa.

You never really know someone until you see both sides. #IronFist

Post udostępniony przez Danny Rand (@marvelironfist)

REKLAMA