Pierwsza randka Jacka i Rebeki na zdjęciach z 3. sezonu "This Is Us". Jest też nowa zapowiedź

"This Is Us" (Fot. NBC)

"This Is Us" wraca już za niecały miesiąc. Przedsmak tego, co się wydarzy, dostajemy w pierwszej zapowiedzi i zdjęciach opublikowanych przez "Entertainment Weekly".

3. sezon "This Is Us" ma być najlepszy ze wszystkich - tak przynajmniej twierdzą twórcy. Czy mają rację, przekonamy się już niedługo, natomiast nie ma wątpliwości co do tego, że kolejna odsłona serialowej historii będzie się różnić od poprzednich. Zniknie już pytanie "jak zmarł Jack?", a w jego miejsce pojawią się nowe niespodzianki, które zapowiada pierwszy teaser 3. sezonu.

Ponadto mamy pierwsze zdjęcia z premierowego odcinka opublikowane przez "Entertainment Weekly". Wiemy, że Randall, Kate i Kevin skończą w w nim 38 lat, ale to nie wszystko. Zobaczymy w nim również pierwszą oficjalną randkę Jacka (Milo Ventimiglia) i Rebeki (Mandy Moore), która najwyraźniej miała miejsce w wesołym miasteczku.

This is Us

Ale czy na pewno była ona tak słodka, na jaką wygląda na zdjęciu? "Ludzie oczekują, że pójdzie gładko, odnajdą się, po czym będą żyć długo i szczęśliwie - ale to może nie być ten przypadek" - powiedziała Mandy Moore. Twórca "This Is Us", Dan Fogelman, stwierdził z kolei, że oglądanie przeszłości Jacka po zobaczeniu jego tragicznej śmierci da nam nową, wzruszającą perspektywę. Będzie tak, jakbyśmy oglądali kasety wideo z jego młodości.

Oczywiście retrospekcje to nie wszystko. W teraźniejszości sporo problemów będą mieć Randall (Sterling K. Brown) i Beth (Susan Kelechi Watson). Para podjęła się renowacji budynku, w którym mieszkał William, ma także na głowie sprawiającą kłopoty Deję (Lyric Ross, która została awansowana do głównej obsady w tym sezonie). Być może to właśnie na spotkanie w jej sprawie czekają na drugim zdjęciu z odcinka.

This is Us

Możliwe jednak, że wcale nie chodzi o Deję, a ich inną córkę, Tess (Eris Baker), co zasugerował Sterling K. Brown, mówiąc, że coś będzie się z nią działo w 3. sezonie. Randall i Beth staną zatem nie tylko przed wyzwaniem sprawienia, by Deja poczuła się mile widziana, ale także przed problemem powiększającej się rodziny.

Jak sobie poradzą i wiele więcej zobaczymy już 25 września, gdy 3. sezon "This Is Us" zadebiutuje w NBC.

REKLAMA