Zdradliwy początek 3. sezonu "Riverdale". Mädchen Amick o tym, co czeka Alice Cooper

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Mädchen Amick, wcielająca się w rolę Alice Cooper w "Riverdale", uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie tego, co czeka odgrywaną przez nią postać w nadchodzącym 3. sezonie serialu.

Rodzina Cooperów jeszcze nigdy nie miała pod górkę tak, jak w ostatnim sezonie "Riverdale". Alice zaangażowała się w poszukiwania swojego syna, tylko po to by przekonać się, że Chic podający się za jej dziecko, jest niebezpiecznym oszustem, z kolei jej mąż Hal okazał się być Czarną Maską i zadbał o to, by liczba mieszkańców miasteczka pomniejszyła się o kilku "grzeszników".

Mädchen Amick w rozmowie z Popsugar zdradza, co czeka Alice i jej najbliższych w nadchodzącym sezonie serialu.

- Alice zostaje zwabiona do tajemniczej i niebezpiecznej sekty, do której należy Polly. Wchodzi w to, wierząc, że pozwoli jej to wyleczyć rany i naprawić to, co stało się z jej rodziną - mówi aktorka.

Alice i Polly będą atakować Betty, a ich nowa i dziwna duchowość, będąca efektem pobytu na farmie i przystąpienia sekty, będzie przejawiać się w namawianiu Betty do skonfrontowania się z jej problemami i posłuchaniem własnej duszy. Betty postanawia, że będzie trzymać się od nich z daleka. Nie jest to jednak łatwa decyzja, biorąc pod uwagę, że są jej najbliższą rodziną.

Czy Alice będzie wspierać Betty w walce z demonami z przeszłości?

- To trudne, bo ona ma pełne ręce roboty. Także Betty sama musi sobie radzić. Mam wrażenie, że Betty jest jedyną dorosłą osobą w rodzinie. Troszczy się o wszystkich, jest szczytem tej piramidy. Mimo że Alice myśli, że to ona o wszystkich się troszczy, wcale tak nie jest. Betty jest mądrzejsza - dodaje Amick.

Na sam koniec rozmowy Mädchen została poproszona o choćby najmniejszy komentarz premierowego odcinka 3. sezonu "Riverdale". "Zdradliwe" - tak określiła rozpoczęcie zbliżającego się sezonu serialu.

"Riverdale" wraca 10 października, a jeśli chcecie wiedzieć, co jeszcze czeka Alice i innych bohaterów, zobaczcie zwiastun 3. sezonu.