Zwiastun 3. sezonu "Riverdale" już jest! A w nim Archie w więzieniu, nowe śledztwo Betty i mnóstwo romansów

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Zapowiedź 3. sezonu "Riverdale" wypakowana jest scenami, które budzą mnóstwo pytań. Jest mrocznie, jest słodko i nie brakuje Archie'ego w dwóch wersjach - bez koszulki i w kajdanach.

Tej jesieni będziemy oglądać 3. sezon "Riverdale". Telewizja CW wypuściła pierwszą zapowiedź z prawdziwego zdarzenia (na Comic-Conie pokazano tylko kilka scen), a w niej nie brakuje wszelkiego rodzaju atrakcji.

Jest więc Archie w momencie aresztowania, a później w więzieniu, podczas zamieszek (najwyraźniej spędzi trochę czasu za kratkami), oraz w kilku scenach z Veronicą. W każdej z nich nasz rudzielec wygląda na nieobecnego - to Ronnie jest tą silną połówką, która trwa przy swoim chłopaku, cokolwiek by się nie działo.

Drugi ważny wątek, który pojawia się w zwiastunie, to sekta, w której szponach znalazła się Polly razem ze swoją matką Alice. Widzimy jakąś dziwną ceremonię, do udziału w której zmuszone zostały bliźniaki Polly. Tymczasem Betty zaczyna kolejne śledztwo, wyglądające na mocno niebezpieczne. Nie ma seryjnego mordercy, ale jest symbolika prawie jak z 1. sezonu "Detektywa".

Do tego oczywiście dochodzą romanse: podczas gdy Veronica i Archie nie wyglądają na najszczęśliwszych na świecie, Betty i Jughead całują się przy ognisku, Kevin wymienia pocałunek z Moose'em na szkolnym korytarzu, a Alice prezentuje tatuaż Serpents, leżąc w łóżku w gorącym uścisku z F.P.

O dreszcze przyprawia ostatnia scena, w której Jughead woła "Pomocy!", po tym jak znajduje przy ognisku dwóch facetów bez koszulki - ewidentnie pozostałość po jakimś rytuale. A poza tym jest to co zwykle: szkoła, cheerliderki, półnagi Archie w ostatni dzień wakacji. Witajcie ponownie w Riverdale.

3. sezon serialu startuje 10 października, a o tym, co jeszcze nas czeka, pisaliśmy tutaj i tutaj. Dotychczasowe sezony "Riverdale" dostępne są na Netfliksie.