Najbardziej oczekiwane nowe seriale jesieni 2018

"Maniac" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

10. "The First"

Co powiecie na lot w kosmos w towarzystwie Seana Penna i twórcy "House of Cards"? Bo my mamy nadzieję, że będzie to udana podróż. Nawet jeśli sama wyprawa na Marsa nie będzie w niej odgrywać decydującej roli.

A takie wrażenie można odnieść, oglądając zapowiedzi "The First" - nowego serialu Hulu autorstwa Beau Willimona, którego akcja będzie się rozgrywać w niedalekiej przyszłości i opowie o pierwszej próbie załogowego lotu na Czerwoną Planetę. Tej będzie dowodził Tom Haggerty (Penn), z kolei Natascha McElhone wcieli się w Liz Ingram, wizjonerską szefową firmy Vista, która finansuje ekspedycję.

Serial ma się skupiać nie tylko na astronautach, ale także na ich rodzinach i bliskich oraz ekipie naukowców na Ziemi. Spodziewamy się więc prędzej solidnego dramatu obyczajowego, niż pierwszorzędnego science fiction, co jednak może wyjść produkcji na dobre. O ile oczywiście nie utonie ona w patetycznym tonie, o który przy opowieści o "wypełnianiu przeznaczenia ośmiu miliardów ludzi" nietrudno. Na razie wystarcza nam fakt, że wygląda to ładnie i wydaje się idealnym sposobem, by przypomnieć sobie o aktorskich umiejętnościach Seana Penna. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
REKLAMA