W 15. sezonie "Chirurgów" pojawi się nowy doktor. Showrunnerka opowiada o postaci Chrisa Carmacka

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

0

Nie dość że przystojniak, to jeszcze bóg chirurgii! Chris Carmack zagra w 15. sezonie "Chirurgów" nowego lekarza, który - jak obiecuje showrunnerka - przyjemnie nas zaskoczy.

Przed nami już 15. sezon serialu "Chirurdzy", który zapowiadany jest jako sezon miłości. Prowadząca produkcję serialu Krista Vernoff obiecuje "więcej radości, więcej światła i więcej humoru" - a także romansów. I tak, będzie to dotyczyć także Meredith Grey, w której przypadku pytanie brzmi nie "czy znajdzie miłość?", tylko "z kim znajdzie miłość?".

Czy romansować będzie także Link, nowy doktor, w którego wcieli się znany z "Nashville" Chris Carmack? Tego nie wiemy, ale wiemy o nim już całkiem sporo, po tym jak Vernoff rozmawiała z serwisem TVLine. Showrunnerka powiedziała, że nie chce mówić za dużo, bo woli, żeby fani sami go odkryli i pokochali.

- To pierwszy bóg ortopedii, jakiego mamy od czasów Callie, która moim zdaniem była boginią w tej dziedzinie. On wnosi w to dużo pewności siebie. Z kolei Chris wnosi na plan swoje poczucie humoru - zdradziła twórczyni.

Link – którego pełnego imienia i nazwiska wciąż nie znamy – był chirurgiem w Seattle Mariners, zanim zaczął pracę w Grey Sloan Memorial Hospital. Vernoff zapewnia, że w niczym nie przypomina innych męskich bohaterów serialu. Jest zabawny, "ma inną energię, niż którykolwiek z mężczyzn w naszej obsadzie" i "jest tak łatwy do polubienia, że to zadziwiające".

15. sezon "Chirurgów" startuje w USA w czwartek 27 września. Starsze sezony możecie u nas oglądać na kanale FOX. A tak Chris Carmack uśmiechał się w serialu "Nashville":

Chris Carmack w serialu "Nashville" (Fot. ABC)

Chris Carmack w serialu "Nashville" (Fot. ABC)